Николай / 16.02.2021
Спасибо большое продавцу и магазину, все быстро пришло, отличный персонал, все очень понравилось!!
МИ
Дуже вдячні вам за відгук) Ми раді старатись для вас!)
Марина / 02.02.2021
Щиро дякую продавцям та магазину! Продукція якісна! Швидка доставка! Рекомендую!!!
МИ
Дуже вдячні за позитивний відгук!) Нам дуже приємно і ми раді старатись для вас)
Мира / 29.01.2021
Заказывала худи для себя, сегодня получила заказик. Качество ткани и печати отличное. Размер подошёл. Спасибо ребята за оперативность
МИ
Ми дуже раді, що вам все сподобалось) З нетерпінням чекаємо на вас знову :)
Aделіна / 04.01.2021
Дуже гарне обслуговування та оригінальні товари, замовила у вас чудовий подарунок на Новий рік)
МИ
Ура, ми дуже раді, що вам все сподобалось!) З нетерпінням чекаємо на вас знову :)
Інна / 25.12.2020
Замовляла чоловіку на День народження худі з друком напису цитати із пісні , і білизну з друком принту, чоловік у захваті, розмір підійшов, якість просто чудова, сервіс на вищому рівні, так як я дуже вибагливий покупець))).Загалом усе сподобалось, дякую, за наступними подарункуми до вас.
МИ
Суперово, ми дуже раді, що змогли вам догодити і подарувати крутий настрій на свята!) Чекаємо на вас знову)
Марія / 25.12.2020
Замовляла на подарунок флягу, якість пушка. Після цього ще не раз буду замовляти всякі плюшки в Ну Шо
МИ
Ура, це чудесно!) А ми будемо регулярноно поповнювати асортимент всякими ніштячками)))
Вікторія / 24.12.2020
Гарне обслуговування(оперативно допомогли вирішити мою проблему), широкий і оригінальний асортимент, гарна якість товару. Загалом дуже задоволена, планую замовляти ще і ще
МИ
Ура, нам дуже приємно це читати))) Дякуємо вам за те, що довірились нам, чекаємо на вас знову!)
Олег / 20.12.2020
Тепер я маю на зиму 10 пар шкарпеток від Ну шо, дуже радий, що обрав цей магазин.
МИ
Вам залишилось лише придбати худі або світшот до комплекту))) Ми дуже раді, що в нас такі чудові клієнти, чекаємо на вас знову!)
Іванна / 20.12.2020
В "Ну Шо?" замовляю вже не перший рік і це завжди: Вау! Ви великі молодці, що підняли ваш бренд на такий рівень!
МИ
Ми дуже стараємось, щоб ви отримували лише найякісніші товари в найкротший термін. Дякуємо, нам дуже приємно, ми чекаємо на вас знову!)
Саня / 20.12.2020
Магазин - ПУШКА. Рекомендую всім, є все що треба для крутого подарунку!)
МИ
Нам дуже приємні такі теплі коментарі, дуже вдячні вам та чекаємо знову)))
Залишити відгук
Залишіть відгук про купівлю
Підпишись на наші новини
Ти зможеш отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту