color
Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог
Як замовити?

Скетчбуки

У нас можна купити оригінальний скетчбук

Невеличкий альбом - чудове рішення, якщо потрібно швидко зробити замальовку. Це улюблена річ художників, дизайнерів, модельєрів та ілюстраторів. Зручний формат та компактний розмір дозволяють завжди носити з собою скетчбук.

Купити у Львові або іншому місті звичайний блокнот не важко. Складніше обрати річ, привабливу візуально та водночас зручну у використанні. Саме таку продукцію ми пропонуємо нашим покупцям. Скетчбуки відмінної якості та нетривіального оформлення чекають на Вас вже зараз.

Купити скетчбук у Львові легко

В якому б місті Ви не знаходились, у нас можна замовити та придбати оригінальні блокноти з чудовим дизайном. Навіть під час розпакування посилки одразу видно якість виробів. Вони мають приємні на дотик обкладинки з твердого паперу. А зручні палітурки дозволяють безперешкодно відкривати зошити на 180о.

Особливості наших скетчбуків

Ви можете купити у Львові, Києві, Дніпрі та інших містах України оригінальні альбоми для скетчів. Всі товари мають наступні характеристики.

  • Представлені в різних варіантах: стримані та яскраві, серйозні та смішні.
  • Мають щільні листи (80 гр.) та якісні палітурки.
  • Розраховані на малюнки олівцями, ручками, пастеллю, крейдою, гуашшю.
  • Випущені в зручному форматі оптимального розміру (А5).

Якщо Ви хочете недорого придбати скетчбуки (у Львові й не лише), ласкаво просимо в інтернет-магазин NU SHO. Ми слідкуємо за новинками на ринку, тому Ви можете обрати унікальну річ та її купити.

Скетчбук - чудовий аксесуар для кожного

Зошит для ескізів - вірний супутник творчої особистості, мовчазний свідок її ідей та задумів. Міні альбом ідеально підходить для фіксування думок, сюжетів, ескізів. Тому його широко використовують не лише художники, а й представники інших творчих професій.

  • Стилісти й дизайнери намагаються завжди мати під рукою блокноти для нових ескізів. Особливо це актуально під час проведення модних показів або відвідування майстер-класів.
  • Архітектори використовують блокноти для начерків макетів, креслень, відміток розмірів.
  • Письменники й поети фіксують свої ідеї та сюжетні лінії.

Кожен, хто захоплюється малюванням, кресленнями, скульптурою, віддає перевагу скетчбукам. У Львові та інших містах наші товари можна замовити за телефоном або через інтернет. Недорогі та якісні зошити для замальовок неодмінно сподобаються Вам та Вашим друзям.

Купуйте скетчбуки - насолоджуйтеся повноцінним творчим процесом!

Для кого:

Кількість сторінок:

Скетчбуки:

показано від 1 до 14 з 4

зроблено в Україні

Опиши свій настрій одим словом, не потрібно лишніх слів. Скетчбук призначений для невеликих скетчів, сторінки не акварел

79 грн.

Перейти до товару

зроблено в Україні

В сірій рутині цей скетчбук незамінна річ, покажи хто тут головний. Скетчбук призначений для невеликих скетчів, сторінки

79 грн.

Перейти до товару

зроблено в Україні

Цей скетчбук для всіх і кожного,хто коли-небудь бачив цей мульт, шкала крутості зламалась. Скетчбук призначений для неве

79 грн.

Перейти до товару

зроблено в Україні

Строгий стиль та лаконічність, одне задоволення в такому записувати та малювати. Скетчбук призначений для невеликих скет

79 грн.

Перейти до товару
SHO SHO SHO SHO
NU NU NU NU

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!