color
Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Способи оплати


Приват24

При оформленні замовлення, виберіть спосіб оплати Приват24, сайт автоматично вас переадресує на сервіс Приват 24. Після чого необхідно авторизуватись. Після авторизації вам стане доступний рахунок для оплати. 

Комісія на переказ коштів через Приват24 становить 1% від вартості замовлення.


На карту 

Обираючи цей спосіб оплати, реквізити для оплати приходять вам в листі на пошту. Оплату можна здійснити за допомогою терміналів самообслуговування або каси ПриватБанку. Для оплати цим способом виберіть послугу «Банківський переказ» і вкажіть реквізити, які будуть відправлені вам після оформлення замовлення.

Зверніть увагу! Для швидкої обробки замовлення, скористайтеся терміналом ПриватБанку. Гроші з інших терміналів самообслуговування можуть надходити від 3-х до 10-ти робочих днів. 

Комісію на переказ коштів встановлює індивідуально платіжна система, яку ви використовуватимете.


Liqpay

Власники карт VISA або MASTERCARD можуть оплатити покупку з будь-якої країни світу за допомогою web-інтерфейсу Liqpay. Щоб скористатися цим способом оплати, необхідно ввести дані карти і підтвердити оформлення за допомогою коду безпеки.

Комісія на переказ коштів через LiqPay становить 2,5% від вартості замовлення.


Накладений платіж

Доступний лише для користувачів які зареєстровані на нашому сайті. А також діє лише для товарів які оформлені з каталогу. Не діє на товари які створені в конструкторі товарів. Оплата відбувається у відділенні перевізника "Нова Пошта" після огляду товару. Не забрані посилки караються баном акауту і ваших особистих даних. Термін зберігання відправлення у відділенні Нової Пошти до 5-ти робочих днів.

Комісія за отримання посилки встановлюється перевізником "Нова Пошта" і складає +20 грн та 2% від вартості замовлення. Ця вартість сумується до стандартної вартості посилки.

 

Способи доставки


Нова Пошта

Відправка замовлень відбувається в робочі дні з понеділка по пятницю. При оформлені замовлення до 15:00 відправка в той самий день.  Ви можете відстежувати статус замовлення в особистому кабінеті. Термін доставки службою Нова Пошта становить 1-3 дні (залежить від розташування населеного пункту). Ціна доставки за тарифами Нової Пошти становить від 40 грн.

Важливо! Перевіряйте товар відразу при отриманні у відділенні Нової Пошти в присутності співробітника компанії. При виявленні пошкодження упаковки або механічних пошкоджень товару, ви можете відмовитися від замовлення або пред'явити претензії до служби доставки Нова Пошта.

Оплата за послуги доставки здійснюється в момент отримання замовлення у відділенні або кур'єру. Тарифи на доставку встановлюються компанією перевізником Нова Пошта. При отриманні замовлення необхідно мати при собі паспорт або водійські права. Отримати замовлення може тільки людина на якого оформлена доставка. 


 

SHO SHO SHO SHO

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!