UA | RU
+380983826776
0
Ваше замовлення

0

cart

Ов, твоя корзина ще досі порожня? Час нушошопитись по повній!

В каталог
Як замовити?

Знайти подарунок

Щастя є, коли є подарунки від NU SHO

Прокидаєшся теплого сонячного дня, вариш свіжозмелену каву, намагаєшся приготувати ідеальний сніданок і унаслідок насолоджуєшся прекрасним днем. Але, чекай, що це сунеться на тебе важкою хмарою? А, точно сьогодні ж День закоханих, її/його день народження (або ж будь-яке інше свято, про яке ніколи, запам’ятай: ніколи, не можна забувати). Знайома ситуація? Ми тебе чудово розуміємо. Так, ми теж інколи опинялися в таких ситуаціях, коли, здавалося, вийти сухим із води неможливо. Але є те, що нас кардинально відрізняє, — у вас є наш онлайн-магазин. Це місце, у якому допоможуть знайти подарунки для найближчих за хорошу ціну, а найголовніше — за найстисліші строки.

Ми підготували подарунки на будь-який день: прикольна листівка на День святого Валентина, ручка у формі кістки для професійного свята лікарів, шкарпетки (мрія кожного чоловіка) на День захисника України тощо. Їх можна замовити в який завгодно куточок України (ну, звичайно, якщо там є відділення Нової пошти). Тож, не бійтеся, що ваш презентик їхатиме до вас так довго, ніби заповітний чохол до телефона з Аліекспреса (усі ми чули історії про тижневі або навіть місячні блукання посилки з Китаю).

Купити подарунок за декілька хвилин? — Пф, дуже просто

З’ясувавши всі ваші болі та розчарування, вивели для себе кілька варіантів, як вам допомогти. І ми не про подати вам серветку, коли ви розповідатимете про невдалий досвід замовлення подарунків і плакатимете над втраченими грошима (хоча й таке можемо зробити за потреби). Команда NU SHO хоче допомогти більше з практичної сторони, аби ви насолоджувалися моментом вибору, а не переживали за надійність і совість людей, у котрих замовляєте товар.

Для того, аби пришвидшити час вибору слушного презентика, можна скористатися модулем підбору подарунка. Цей генератор НЕвипадкових товарів «натякне» на варіанти, які найбільше можуть припасти до душі колезі, матері, коханій чи сину. 5 запитань, хвилина часу та десятки подарунків — проста умова функціонування нашого помічника.

Що ще вам потрібно для нерівної боротьби з величезним різноманіттям товарів і можливістю купити щось схоже до того, що ви вже десь це бачити, — це онлайн-конструктор. Зайшовши до нього, ви отримаєте унікальний шанс перетворити тканину або кераміку на неповторний витвір мистецтва. З нас — матеріали та втілення, з вас — ідея та натхнення. Домовилися?  

Квест «Знайти подарунки для особливих подій» розпочинається прямо зараз

Можна довго доводити на словах, чому подарунки з нашого магазину найкращі, проте за нас це можуть сказати тисячі задоволених клієнтів. Вони, як ніхто, знають, що оперативність, максимальна клієнтоорієнтованість і любов до покупців лежить в основі корпоративної культури NU SHO.

Купити подарунок в NU SHO – це…

  • можливість подарувати емоції, адже наші товари створені, щоб піднімати настрій;
  • спосіб придбати річ не за «всі гроші світу», оскільки критерій «ціна – якість» повинна бути на одному рівні, аби кожний міг собі дозволити зробити приємне своїм близьким;
  • не боятися експериментувати з кольором, посилом чи навіть написом, аби це провокувало оточення на позитив.

Звичайно, цей список можна доповнювати безліч разів, бо скільки покупців — стільки й думок. Усі ми різні, проте нас об’єднує одне спільне бажання — задовольнити бажання найближчих. Для вас — це людина, яку ви хочете привітати, для нас — це ви. Тож, не гаймо часу та швиденько кооперуємося для важливої мети.

SHO SHO SHO SHO
NU NU NU NU

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!