Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Про нас

Історія бренду

Наш бренд один з наймолодших і один з найбільш популярних інтернет-магазинів. За досить короткий термін ми змогли перерости з маленького нікому невідомого інстаграм-магазинчика в повноцінний та популярний бренд, якому довіряють тисячі клієнтів зі всієї України та за її межами. А все почалось одного літнього дня, коли ми прогулювались по звичним вуличкам нашого міста і обговорювали що було б цікаво почати продавати стильні та оригінальні речі, які нам подобаються. Ця ідея нас надихнула і не давала спокою, ми вирішили спробувати.

Аби не бути ноунейм черговим магазином, потрібно було придумати назву яка б була максимально проста і вводночас неповторна, довго думаючи і розгядаючи різні варіанти, ми часто повторювали фразу: ну шо, ну шо ж придумати. І на момент, зупинившись і почувши це, зрозуміли... ось воно - «Ну шо?». Ми придбали першу невеличку партію шкарпеток, продаж яких ми почали через дошки оголошень, а також розмістили на сторінці в Інстаграм під ніком nusho.shop. Через деякий час побачивши що від дошок оголошень толку небагато, ми вирішили зосередитись і закріпитись в одній із соц.мереж, на виборі були: Вконтакті, Фейсбук та Інстаграм. І наш вибір впав саме на Інстаграм, оскільки він дуже активно розвивався та серед молоді був набагато популярніший за інші соціальні мережі (Вконтакті на той момент вже заблокували).

Та це був лише початок подорожі, оскільки перед нами стояли нелегкі задачі, ми розуміли що 20 пар шкарпеток які в нас є для цілої сторінки в Інстаграмі буде недостатньо щоб зацікавити, тому почали працювати над збільшенням асортименту, співрацьовуючи з виробниками та виробництвами, шукаючи нових зацікавлених в цьому людей. По мірі того як росли ми, збільшувались також наші можливості. І от пройшовши рік наша аудиторія становить більше 110000 підписників в Інстаграмі, більше 5000 підписників в Фейсбуці і ми відкриваємо наш власний сайт, щоб ще більше захоплювати вас новими і крутими речами!)

Про Про Про Про
Нас Нас Нас Нас

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!