Ваше замовлення

0

cart

Ов, твоя корзина ще досі порожня? Час нушошопитись по повній!

В каталог
Як замовити?

Термопляшки

Ти не ти, коли побачив новенькі термопляшки з принтом від NU SHO

Попередження: світ ніколи не стане колишнім, коли ви дізнаєтеся про наші прикольні термопляшки. Такі зручні для транспортування, невибагливі в догляді й оригінальні через нанесені принти… Словом, це новий вид термопосуду, який повинен бути у вас наготові завжди (поряд із термочашками та термобанками).

Термопляшки з написом завоювали серця вже на Заході, а тепер дібралися до нас. Їх можна зустріти в руках спортсменів, активістів чи навіть туристів. У чому ж їх успіх? Тримайте просте пояснення: оригінально + просто + доступно.

Завдяки зручному формату тари ними легко користуватися під час заняття спортом, походів або просто прогулянки. А головне — у таких випадках взагалі не видно, що всередині цього термопосуду (бо ж пляшка не прозора, тому може зберігати всі ваші секретики від зайвих людей).

Серед переваг термопляшки можна виділити такі:

  • Зручний об’єм — 500 мл. Це не тільки ідеальна можливість напитися в спеку, але й не носити із собою величезну тару. Для недовгих прогулянок це саме то (перевіряли це твердження, як могли). Ну а ще забули сказати: сюди можна наливати як і холодні, так і гарячі напої.
  • Форма пляшки, яка добре триматиметься у ваших руках. І не буде випадати з них, а це автоматично +100500 до крутості :)
  • Бюджетний варіант хорошого предмету на повсякдень. За досить невеликі гроші, ви маєте можливість отримати надійний термопосуд на будь-який випадок життя.

Звучить круто? А особливо, якщо до цього всього додати приємний сервіс, де продається термопляшка, то взагалі «шииииик!». Ми, звичайно, не хочемо хвастатися, але доставляємо найкращий термопосуд за 1-2 дні та можемо втілити кожну ідею наших клієнтів: хочете мотиваційний напис для зайняття спортом чи просто смішну картинку з нагадуванням випити води, тоді дорога вам до нашого онлайн-магазину.

Ну ось! А ми вас попереджали. Правда, уже дуже хочеться купити такий термопосуд? Якщо так, не потрібно стримувати свого внутрішнього шопоголіка (перевірено на власному досвіді!).

Плани на цей день: купити термопляшку та радіти, ніби виграв мільйон

Чи існує щось таке, у чому не соромно носити і дорогий віскі, і звичайну воду, і всім знайомий портвейн, і гарячий чай? Так, оригінальні термопляшки від NU SHO саме те. А ще це шанс порадувати не тільки свій організм напоєм, але і презентувати іншій людині на будь-яку подію. Адже погодьтеся, що цей термопосуд досить незвичний подарунок, який наче б то сам не додумаєшся купити, а від когось отримати так хочеться. А краще на додачу до цього додати ще й сам напій, аби полегшити муки вибору «а що ж туди налити?».

І подумати тільки: ще кілька років тому термопляшки з принтами здавалися би нереальним. А зараз як? Будь-який напис чи малюнок можна нанести на різні поверхні та матеріали, варто тільки звернутися до хороших спеціалістів (ні-ні, ми ні на що не натякаємо!). І не потрібно платити за це всі «гроші світу». У нас ви знайдете термопляшки для кожного.

Кажуть: червоне — то любов, а чорне — то журба. А от і ні! Журба — це коли у всіх є термопляшка від NU SHO, а в тебе її немає. Оце дійсно велике горе. Тому не горюй дарма (життя тобі підкине ще таких моментів), купуй швиденько термопляшки з написами тут і зараз!

Для кого:

Термопляшки:

показано від 1 до 6 з 6

ЗНИЖКА 10%

зроблено в Україні

Чарівна-рятівна пляшечка вже в продажу, швидше налий улюблений напій. Бо це не тільки смачно, але і добре тонізує після

404 грн.

449 грн.

Перейти до товару

ЗНИЖКА 10%

зроблено в Україні

Даруємо вам можливість насолоджуватись своїм власним Моет&Pardon напоєм щодня. Що тут скажеш, Luxury тепер буде щодн

404 грн.

449 грн.

Перейти до товару

ЗНИЖКА 10%

зроблено в Україні

Кажуть, якщо сюди залити чай «Нурі», «Гіту», або будь-який інший з назвами східних принцес, то н

404 грн.

449 грн.

Перейти до товару

ЗНИЖКА 10%

зроблено в Україні

В наших пляшках кава стає на 15-20% смачнішою ніж в іншому посуді. А враховуючи, що напій буде цілий день гарячим, це ав

404 грн.

449 грн.

Перейти до товару

ЗНИЖКА 10%

зроблено в Україні

Ідеальна пляшка, якщо раптом хтось забув, що сьогодні ранок понеділка. І взагалі - це ідеальна пляшка для всіх любителів

404 грн.

449 грн.

Перейти до товару

ЗНИЖКА 10%

зроблено в Україні

Ти впізнаєш цю пляшку з тисячі. Кажуть, що в такій бутилці все смачне, але особливо винце при будь-якій температурі. Час

404 грн.

449 грн.

Перейти до товару
SHO SHO SHO SHO
NU NU NU NU

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!