Николай / 16.02.2021
Спасибо большое продавцу и магазину, все быстро пришло, отличный персонал, все очень понравилось!!
МЫ
Дуже вдячні вам за відгук) Ми раді старатись для вас!)
Марина / 02.02.2021
Щиро дякую продавцям та магазину! Продукція якісна! Швидка доставка! Рекомендую!!!
МЫ
Дуже вдячні за позитивний відгук!) Нам дуже приємно і ми раді старатись для вас)
Мира / 29.01.2021
Заказывала худи для себя, сегодня получила заказик. Качество ткани и печати отличное. Размер подошёл. Спасибо ребята за оперативность
МЫ
Ми дуже раді, що вам все сподобалось) З нетерпінням чекаємо на вас знову :)
Aделіна / 04.01.2021
Дуже гарне обслуговування та оригінальні товари, замовила у вас чудовий подарунок на Новий рік)
МЫ
Ура, ми дуже раді, що вам все сподобалось!) З нетерпінням чекаємо на вас знову :)
Інна / 25.12.2020
Замовляла чоловіку на День народження худі з друком напису цитати із пісні , і білизну з друком принту, чоловік у захваті, розмір підійшов, якість просто чудова, сервіс на вищому рівні, так як я дуже вибагливий покупець))).Загалом усе сподобалось, дякую, за наступними подарункуми до вас.
МЫ
Суперово, ми дуже раді, що змогли вам догодити і подарувати крутий настрій на свята!) Чекаємо на вас знову)
Марія / 25.12.2020
Замовляла на подарунок флягу, якість пушка. Після цього ще не раз буду замовляти всякі плюшки в Ну Шо
МЫ
Ура, це чудесно!) А ми будемо регулярноно поповнювати асортимент всякими ніштячками)))
Вікторія / 24.12.2020
Гарне обслуговування(оперативно допомогли вирішити мою проблему), широкий і оригінальний асортимент, гарна якість товару. Загалом дуже задоволена, планую замовляти ще і ще
МЫ
Ура, нам дуже приємно це читати))) Дякуємо вам за те, що довірились нам, чекаємо на вас знову!)
Олег / 20.12.2020
Тепер я маю на зиму 10 пар шкарпеток від Ну шо, дуже радий, що обрав цей магазин.
МЫ
Вам залишилось лише придбати худі або світшот до комплекту))) Ми дуже раді, що в нас такі чудові клієнти, чекаємо на вас знову!)
Іванна / 20.12.2020
В "Ну Шо?" замовляю вже не перший рік і це завжди: Вау! Ви великі молодці, що підняли ваш бренд на такий рівень!
МЫ
Ми дуже стараємось, щоб ви отримували лише найякісніші товари в найкротший термін. Дякуємо, нам дуже приємно, ми чекаємо на вас знову!)
Саня / 20.12.2020
Магазин - ПУШКА. Рекомендую всім, є все що треба для крутого подарунку!)
МЫ
Нам дуже приємні такі теплі коментарі, дуже вдячні вам та чекаємо знову)))
Оставить отзыв
Оставьте отзыв о покупке
Подпишись на наши новости
Ты сможешь получать информацию о последних поступлениях и обновлении ассортимента