Софія / 05.12.2020
Дуже вам вдячна за круті товари та крутий супровід замовлення!
МЫ
Ми раді, що вам все сподобалось в нас) Чекаємо на вас знову)
Надежда / 27.11.2020
Осталась полностью довольна! Сервис
МЫ
Дуже вдячні вам за відгук!) Чекаємо на вас знову)))
Ірина / 22.11.2020
Дякую вам за подароване свято!) Тарілки та чашка були дуже якісними та гарними!) Особлива подяка за допомогу та пропозиції з втілення власного дизайну на товарах!) Ви - дуже круті, бажаю неймовірного процвітання та нереальних успіхів!)
МЫ
Дуже-дуже вам вдячні за такий теплий відгук!) Ви одна з перших хто отримали наші тарілочки і нам дуже важлива ваша думка!) Ми з нетерпінням чекаємо на вас знову)
Марта / 20.11.2020
Замовляю не вперше у вас товар. Все дуже якісно, креативно, все дуже подобається. Оплату здійснюю в розмірі 100% оскільки так вигідніше) обожнюю ваші скетчбуки , ручки,та особливо рюкзаки
МЫ
Ура-ура, нам дуже приємно, ваш відгук надихає нас ставати ще кращими!)
Євгенка / 20.11.2020
не вперше замовляю тут кружечки з власним дизайном) подарунок на будь-яке свято) якість - супер, доставка - максимально швидка, одразу видно, що команда дуже крута, професійна і розуміюча! дякую :)
МЫ
Нам так приємно читати такі теплі відгуки))) Вся наша команда з нетерпінням чекає вас знову!)
Юлія / 14.11.2020
Отримала чудові стікери хорошої якості. Дякую NU SHO:)))
МЫ
Ура, супер) З радістю приймемо ваші наступні замовлення!
Олексій / 10.11.2020
Брав набір шкарпеток на подарунок. Дуже хороша якість, чіткий принт. Однозначно буду замовляти ще!
МЫ
Ми дуже раді це чути) З нетерпінням чекаємо на вас знову!)
Ілона / 30.10.2020
Ваші труси - це просто зе бест! Обожнюю вас!
МЫ
Ура-ура, ми дуже раді!) Попереду ще багато цікавого)
Катя / 24.10.2020
Покупала кофту со своим принтом. Выполнили заказ быстро и я его забрала уже на следующий день (живу в Киеве). Понравилось общение с менеджером, очень конкретное и по сути. Моя толстовка очень приятного качества, я очень довольна! Закажу что-то еще позже
МЫ
Чудово, ми дуже раді це читати))) Чекаємо на вас знову!
Маргарита / 22.10.2020
Хороший сервис и качество товара) всё очень понравилось) спасибо)
МЫ
Дуже раді, що вам сподобалось здійснювати в нас покупки!) З нетерпінням чекаємо на вас знову!
Оставить отзыв
Оставьте отзыв о покупке
Подпишись на наши новости
Ты сможешь получать информацию о последних поступлениях и обновлении ассортимента