Надія / 20.12.2020
Замовляла набір чашок, все приїхало ціленьким і щей безкоштовно :) Я приємно вражена, дякую Вам, зі святом!
МЫ
На замовлення від 800 грн діє безкоштовна доставка, ми стараємось зробити максимально приємним наш сервіс) І вас зі святом!)
Олеся / 20.12.2020
Подарунками на Миколая були задоволені всі! Хочу вам подякувати за якісно виконану роботу, ви найкращі))
МЫ
Ми дуже стараємось, щоб ви вчасно отримали ваше замовлення!) З нетерпінням чекаємо на вас знову!
Галина / 15.12.2020
Моя новорічна кружечка приїхала, я в захваті, тепер вона моя улюблена)))
МЫ
Ура, супер! Ми раді, що кожного разу сьорбаючи з чашечки ви буде згадувати нас))
Ірина / 15.12.2020
Взяла своїм хлопцям по декілька пар трусів з написами, якість просто супер! І доставили швидко.
МЫ
Дуже раді, що вам все сподобалось) Ми з нетерпінням чекаємо на вас знову!)
Ігор / 15.12.2020
Кофта приїхала, забрав. Дуже задоволений!
МЫ
Чудово, ми дуже раді що вам все сподобалось, чекаємо на вас знову)
Наталя / 13.12.2020
Я б у вас всі товари купила!!! Замовила лише дві пари шкарпеток, але я налаштована купляти далі, дуже все подобається!
МЫ
Ми дуже вам вдячні за відгук) В нас швидко розширюється асортимент, слідкуйте за оновленнями!)
Наталия / 13.12.2020
Вы лучшие! Помните ребята. Желаю вам побольше клиентов, продолжайте в том же духе! Заказом осталась очень довольная)))
МЫ
Нам дуже приємні такі теплі відгуки, ми з нетерпінням чекатимемо на вас знову!)
Оля / 10.12.2020
Зазвичай рідко залишаю відгуки, але тут не можу не залишити. Вчора замовляла шкарпетки з принтом, а сьогодні вже забрала замовлення на Новій Пошті. Оперативно, чітко, все вийшло саме так, як я і планувала. Всі мої побажання були враховані. Клієнторіентованість на високому рівні) Спасибі за якісний сервіс та товар!
МЫ
Юххуу!) Ура, нам дуже приємно що вам подобається як ми працюємо! Ми з нетерпінням чекаємо на вас знову!)
Юра / 09.12.2020
Замовляв подарунки ще на Чорну П'ятницю, тільки тепер розпакував і надихнувся, щоб написати відгук. Особисто мені дуже подобається, все так стильно, а жіночі труси з принтом який я обрав - це просто жесть))) Думаю всі будуть задоволені на Миколая.
МЫ
Дякуємо за такий обширний відгук, нам дуже приємно, що цього року свято Миколая буде для вас незабутнім!)
Ольга / 08.12.2020
Замовляла скетчбук доньці, все супер вона в захваті. Будемо звертатись ще...
МЫ
Ми дуже раді це чути, вдячні вам за відгук та чекатимемо на вас знову!)
Оставить отзыв
Оставьте отзыв о покупке
Подпишись на наши новости
Ты сможешь получать информацию о последних поступлениях и обновлении ассортимента