Надія / 20.12.2020
Замовляла набір чашок, все приїхало ціленьким і щей безкоштовно :) Я приємно вражена, дякую Вам, зі святом!
МИ
На замовлення від 800 грн діє безкоштовна доставка, ми стараємось зробити максимально приємним наш сервіс) І вас зі святом!)
Олеся / 20.12.2020
Подарунками на Миколая були задоволені всі! Хочу вам подякувати за якісно виконану роботу, ви найкращі))
МИ
Ми дуже стараємось, щоб ви вчасно отримали ваше замовлення!) З нетерпінням чекаємо на вас знову!
Галина / 15.12.2020
Моя новорічна кружечка приїхала, я в захваті, тепер вона моя улюблена)))
МИ
Ура, супер! Ми раді, що кожного разу сьорбаючи з чашечки ви буде згадувати нас))
Ірина / 15.12.2020
Взяла своїм хлопцям по декілька пар трусів з написами, якість просто супер! І доставили швидко.
МИ
Дуже раді, що вам все сподобалось) Ми з нетерпінням чекаємо на вас знову!)
Ігор / 15.12.2020
Кофта приїхала, забрав. Дуже задоволений!
МИ
Чудово, ми дуже раді що вам все сподобалось, чекаємо на вас знову)
Наталя / 13.12.2020
Я б у вас всі товари купила!!! Замовила лише дві пари шкарпеток, але я налаштована купляти далі, дуже все подобається!
МИ
Ми дуже вам вдячні за відгук) В нас швидко розширюється асортимент, слідкуйте за оновленнями!)
Наталия / 13.12.2020
Вы лучшие! Помните ребята. Желаю вам побольше клиентов, продолжайте в том же духе! Заказом осталась очень довольная)))
МИ
Нам дуже приємні такі теплі відгуки, ми з нетерпінням чекатимемо на вас знову!)
Оля / 10.12.2020
Зазвичай рідко залишаю відгуки, але тут не можу не залишити. Вчора замовляла шкарпетки з принтом, а сьогодні вже забрала замовлення на Новій Пошті. Оперативно, чітко, все вийшло саме так, як я і планувала. Всі мої побажання були враховані. Клієнторіентованість на високому рівні) Спасибі за якісний сервіс та товар!
МИ
Юххуу!) Ура, нам дуже приємно що вам подобається як ми працюємо! Ми з нетерпінням чекаємо на вас знову!)
Юра / 09.12.2020
Замовляв подарунки ще на Чорну П'ятницю, тільки тепер розпакував і надихнувся, щоб написати відгук. Особисто мені дуже подобається, все так стильно, а жіночі труси з принтом який я обрав - це просто жесть))) Думаю всі будуть задоволені на Миколая.
МИ
Дякуємо за такий обширний відгук, нам дуже приємно, що цього року свято Миколая буде для вас незабутнім!)
Ольга / 08.12.2020
Замовляла скетчбук доньці, все супер вона в захваті. Будемо звертатись ще...
МИ
Ми дуже раді це чути, вдячні вам за відгук та чекатимемо на вас знову!)
Залишити відгук
Залишіть відгук про купівлю
Підпишись на наші новини
Ти зможеш отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту