UA | RU
0
color
Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Яку футболку з принтом обрати?

Яку футболку з принтом обрати?

Уху, весна вже радує нас своїм теплом, а це означає, що потрібно вже думати про гардероб на таку сонячну погоду. А що може бути краще, ніж футболка? Ага, нічого (майже нічого!). Проте не тільки одна футболка задає настрій на подальші теплі дні, потрібно ще подумати над принтом, який прикрасить ваш одяг і дасть вам впевненості. Де зробити якісні футболки на замовлення, чому вони такі популярні та як мінялися принти у минулому столітті — усе це спробуємо повідати вам у сьогоднішній статті.

Трішки історії

Здається, ніби така буденна річ була створена давно. Але, виявляється, що згадка першої футболки вважається у 1913 році, коли з’явилася чоловіча модель одягу без рукавів, ґудзиків і комірів. Тоді їх носили підводники. І тільки під час Другої світової війни американські війська почали масово носити футболки чоловічі та продвигати їх у простий люд.

Далі пішов кінематограф, музика, де люди мистецтва намагалися передати певний посил (найчастіше це був протест проти певної системи). А ось футболки жіночі з’явилися тільки у 80-х роках ХХ століття, тільки тому що був певний стереотип «правильного» жіночого гардероба, де не було місця для спеціально розробленого для трудяг-чоловіків елемента.

Тепер дослідімо історію перших принтів на футболках. З 50-х років минулого століття у моді була проста однотонна футболка. Перші принти з’явилися у 60-х роках, коли на футболках почали друкувати назви команд спортсмени, груп музиканти, партій політики. Та й просто смішні принти були на той час дуже популярними. 70-і роки — часи протестів, коли за допомогою чіткого і зрозумілого принта можна було донести свою позицію щодо загальноважливих тем суспільства. Тому й не дивно, що після цього бурхливого десятиліття у 80-х починається рух проти СНІДу та наркотиків, який зрозумілий був через посил принта «D.A.R.E» (в перекладі «Освіта для протистояння зловживання наркотиками). Ну а далі пішли «спокійніші» теми, які швидко набирали оборотів — туризм, мімішність чи просто смішні написи.

Так ми з’ясували, як протягом понад століття змінювалися ставлення до футболок і самі принти. Як добре, що нині можна носити будь-який напис і не боятися, що вас засудять за це (ваша мама не рахується).

Футболка з принтом — де обрати?

Звичайно, ви можете обходити весь місцевий базар, пошукати у батьківській шафі класний варіант, розпитати у друзів, де вони закуповуються та тихенько поплакати в подушку перед сном, що знову не знайшли хорошої футболки з принтом. Але можна вчинити інакше — зайти до нас (ні, не на чай) і спробувати знайти ідеальний варіант. Для цього просто потрібно зайти на вкладку «Футболки», налаштувати фільтр і на кілька годин «залипнути» у цьому різноманітті. Ми впевнені, що так і буде, бо в нас понад 300 принтів на одяг.

А якщо все-таки вам не підходить такий варіант, то пропонуємо скористатися функцією «Друк на одязі», що допоможе втілити вашу ідею в життя. Як користуватися онлайн-конструктором ми вже розповідали, тому можете пошукати детальний гайд у нашому блозі.

Для чого взагалі це потрібно?

Як ми вже казали, принт на футболку — це чудовий спосіб сказати те, що у вас на думці. Наприклад, якщо ви дівчина і любите постійно запізнюватися, то найкраще — це одразу поставити всі крапки над «і» та зробити відповідний принт. Тоді точно вашому хлопцю не буде до чого причепитися, адже знав «з чим має справу». Або якщо любите ображатися без причини, краще одразу про це сказати, щоб це в майбутньому не було сюрпризом для вашої другої половинки.

Ось так ми розклали все по поличках і з’ясували, що футболка з принтом — це не просто тренд, це вже необхідний елемент гардеробу. А де найкраща якість? Звичайно, в NU SHO. Детально про футболки нашого виробництва ми вже розповідали в статті. Тому запрошуємо вас спробувати їх на дотик.

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!