UA | RU
0
color
Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Футболка зимою — міф чи реальність?

Футболка зимою — міф чи реальність?

«Футболка взимку? Серйозно? Чи ти грибів наївся?» — представляємо типові думки мами, коли вона побачила, що ви одягли футболку в мінусову температуру. Її переконати у протилежному неможливо (змирися!). А ось обрати футболку, яку не соромно одягати у зимові дні, ми тобі допоможемо підібрати. З принтом або ні, світлі або темні, приталені аб вільні — готуйся до серйозної мови від «несерйозних» людей. Пагналі!

Ніяких табу в одязі, або практичність футболки взимку

Чи могли б ви подумати, що мода піде далі. Тепер ми цілком і повністю не залежимо від пори року і можемо жостко експериментувати (ну шорти взимку не радимо надівати, адже прийдеться витрачати гроші не тільки на лікування). Отож, зима — чотири букви, стільки веселих моментів і мало тепла (ааа, як красиво сказали. Можливо йти у письменники, як думаєте?). Але боятися одягати типові «літні» речі не потрібно. Чомусь всі звикли до людей, які ходять без шапок взимку (МОЗ і «Ну шо» не рекомендують), а ось до любителів футболок — ні. Тому розберемо їх практичність на ділі.

По-перше, щоб захистити нерви вашої бабусі та мами, не одягай просто футболку під куртку. Намагайся комбінувати з нею теплі речі. Варіацій безліч: це може бути футболка, яка стирчить з теплого светра або худі (модно всьо такі), або крутецька футболка під класичним кардиганом — усе, що твоя душа побажає.

По-друге, це зовсім не холодно. Спостерігаючи за останніми зимами, можна сказати, що по-справжньому холодно в Україні не буває (так, глобальне потепління все ближче до нас). Тому не соромся одягати футболку (поки ще можеш) і скоріш за покликом пригод.

По-третє, менше витрат буде. От посудіть самі: купити хорошу футболку дешевше, ніж хороший светр; для того, щоб попрати, потрібно менше води, тому менше грошей витрачатиметься. Плюс до того, на сушарці (або на батареї, хто як сушить) займає набагато менше місця, тому твої шкарпеточки зможуть легко поміститися і бути сухими.

Чому саме ми?

Можливо, буде звучати дуже пафосно: але наші футболки — дійсно круті. М’яка бавовна та елегантний крій — вирізняють «Ну шо» від більшості магазинів. Окей, давайте все розберемо по деталях.

Перш за все, якість — на високому рівні. Потримавши кілька хвилин нашу футболку, зрозумієте, що рай у ваших руках (у хід пішли помпезні цитати). Реально, без іронії! Вашому тілу з нашою футболкою буде лепсько разом. На додаток, на такій тканині дуже добре йде друк на одязі.

Крім того, для того, щоб вирізнятися, достатньо просто купити футболку з принтом. Так-так, вам не почулося. У нашому магазині величезна кількість прикольних футболок із цитатками, які точно нікого не залишать байдужими. Але якщо не знайшли відповідної, не засмучуйтеся. На допомогу прийде онлайн-конструктор, який допоможе створити авторський принт на футболку (тепер точно не треба буде перейматися, що у когось такий самий одяг).

Отже, боятися носити футболки взимку не потрібно. Особливо, якщо це футболки з принтами. Це не страшно і навіть не соромно.

А на останок хвилинка творчості:

Футболки взимку — це круто.

Футболки взимку — це клас.

Хочеш перевірити?

Тоді скоріш до нас (ще сумніваєтеся у наших поетичних навичках?)

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!