UA | RU
0
color
Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Стікери — це забавка для дітей?

Стікери — це забавка для дітей?

Пссс, слухайте, у нас тут є дещо, що вам точно сподобається; без чого не може уявити життя кожна людина. Ох, вони дійсно роблять наше життя трішки веселішим і цікавішим. А ще вони викликають добрячу ностальгію: ми раділи у 1 класі, коли нам давали ЦЕ за хорошу поведінку; обмінювалися НИМИ з друзями та витрачали всі кишенькові гроші на жувальні гумки, до яких ВОНИ йшли в подарунок. Здогадуєтеся? Так, це стікери (наліпки, наклейки, ліпики). Ну що ж, вони й надалі залишаються дорогими серцю подарунками і навіть не скоро підуть у забуття. А чому? Спробуємо розповісти у нашій статті.

Трішки історії

Так, і з вами наша незмінна рубрика, де ми розповідаємо про винайдення речей щоденного вжитку. Частково ми вже розповідали в одному з наших матеріалів, що перші стікери винайшли ще у тридцятих роках ХХ століття. Усе відбулося завдяки винахідливому підприємцю. Але звичайно прообразом сучасних наклейок були поштові марки, які вже у середині XVIII століття використовували у всій Європі.

Потім у шістдесятих роках ХХ століття один винахідник шляхом проб і помилок (і здається, навіть абсолютно випадково) винайшов клей для стікерів, який був водовідштовхувальним і не давав їм відклеюватися. Але що ви думаєте? Після винаходу такого класного матеріалу ще довгих 12 років ніхто не знав, до чого можна його застосувати. І починаючи з 1980 року ліпики стали мати найбільший попит серед канцелярії.

У чому є секрет?

Різновидів наліпок не дуже багато — матові та глянцеві. Перші використовуються у сухих місцях, тому що технологія виготовлення не дозволяє клеїти їх там, де можливе потрапляння води. А глянцеві ідеально підійдуть для зовнішньої реклами. Крім того, слід вирізняти стікери за основою. У залежності від призначення стікерної продукції використовуються біла або прозора основа.

Нині замовити наклейки та використовувати їх можна у різних сферах — технологічна, розважальна, освітня тощо. Спочатку призначення стікерів зводилося тільки до ідентифікації бренду та реклами, адже цих «маленьких друзів» можна було приклеїти до будь-чого — спеціальні наклейки на стіну, на побутову техніку, на вулиці. Тепер це не тільки спосіб продвигання якоїсь компанії, це набагато більше — спосіб виділитися. Адже погодьтеся, ви точно роздивляєтеся стікери, приклеєні на ноутбук, і формуєте певну думку про зовсім незнайому людину.

Думаємо, вам не потрібно розповідати, де можна використовувати стікери. Але можемо запропонувати нетипові ситуації, де без наліпок не обійтися. Випадково пошкрябали ваш новий телефон і боїтеся, що мама зробить апокаліпсис? Так, без ліпика не обійтися. Ви класний тамада, а вести весілля так і не запрошують? Ага, розклеїти стікери у громадському транспорті не так і погано. Хочете згадати дитинство з друзями, але не знаєте як? Купіть банани та приклейте наклейку собі на лоба, тоді флешбеки з юних років так і накриють вас.

Що ж, стікери — це не просто спосіб обклеїти зупинку чи ліфт, це вже ціла епоха. Вона була, є і буде завжди. Адже як не крути ліпики посіли чільне місце у нашому житті. А ви вже встигли стікери купити? Ні? Тоді давайте до нас!

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!