UA | RU
0
color
Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Канцелярія — практичність чи стильний аксесуар

Канцелярія — практичність чи стильний аксесуар

Ууух, наїлися олів’є, добряче зігрілися глінтвейном та вдосталь посиділи за новорічним столом (а хтось і під ним). Потихеньку потрібно відходити від новорічних свят (хоча це ще не скоро буде). Знаємо, що важко входити у робочий лад і заставити себе взятися за справи. Але ми вам у цьому допоможемо. Сьогодні поговоримо про те, без чого сучасна людина не може уявити своє життя; те, що захоплює нас не тільки своїм функціоналом, але й дизайном; та нарешті те, що дуже часто є елементом, який можна «погризти» у моменти сильних розумових навантажень. Так, звичайно, це канцелярія. Отож, відкладаємо мандаринки та гірлянду в сторону і вивчаємо ці наче «банальні» речі під небанальним кутом.

На зміну старому приходить нове!

Здавалось би, що може бути примітивніше, ніж канцелярія до школи у якості подарунку. Еее, ні. Сьогодні потрібно віддавати перевагу не тільки функціоналу, але й сучасним трендам. Адже сині зошитки у лінію (якщо пам’ятаєте такі, то значить, ви застали ті ненависні часи) не просто вийшли з ужитку, вони по праву стали моветон. І це не дивно!

У порівнянні з десятиліттям чи навіть двадцятиліттям назад, канцелярія змінила свій вигляд. На зміну банальній синій ручці прийшли вишукані аналоги, які не просто хороші за якістю (для того, щоб писала паста, не потрібно трясти ручкою аж до почервоніння), але й допомагають виразити себе у різноманітному дизайні. Красива канцелярія по праву завойовує серця. Тому скоріше викидайте свої «застарілі» предмети вжитку і скоріше поспішайте, адже новорічні свята добігають до кінця, а писати чимось на парі / уроці / роботі потрібно ж.

Переворот у виготовленні — новий шлях до сучасності

Отож, з’ясуємо, як видозмінювалася канцелярія з часом. Про блокноти ми вже поговорили: почали вони функціонувати ще з ХVII століття в Італії. Згодом змінили свій вигляд — з простого паперу, обшитого шкірою, на вишуканий елемент повсякдення. Наприклад, нині всі обирають блокноти зважаючи не тільки на якість паперу, обкладинки, але й на зовнішній вигляд. Адже слушно підібраний записник може легко підняти настрій (смішні блокноти «Antisocial» або «Rick and Morty Moonk») налаштувати на робочий лад (мінімалістичний блокнот «Grey marble») або просто радувати око (дивовижний блокнот «White rock»).

А ось стікери з’явилися тільки в тридцятих роках ХІХ століття, коли один дуже винахідливий підприємець намагався «вижити» серед купи конкурентів, які продавали овочі та фрукти. Для цього він вирішив наклеїти фірмовий знак, який вирізняв би його продукцію. Сучасні наклейки можна зустріти не тільки на базарі чи в супермаркеті. Вони переросли у цілу культуру, прихильники якої обклеюють телефони, ноутбуки, холодильники тощо.

Перші ручки, які писали справжніми чорнилами, з’явилися у 3000 році до н.е у Єгипті. Вони виготовлялися з очерету і були тільки у дуже заможних людей. Так, зараз ручкою не здивуєш. Проте можна здивувати оригінальним зовнішнім виглядом. Наприклад, для лікаря ідеально підійде ручка у формі кістки, а для журналіста — з додатковим папером, який витягується з середини ручки.

А ось прообразом сучасного олівця є свинцеві палички, які були виготовлені з куска дроту. Лінії виходили надзвичайно криві та й виправляти вже нічого не можна було. Зараз ми й життя не можемо уявити без олівця. І не дивно, адже він давно вже перейшов із категорії «можна» у категорію «треба».

Крім того, є ще фарби, альбоми, кісточки, гумки, обкладинки тощо. Вони теж змінювалися з часом і ставали обов’язковим атрибутом сучасності.

Отже, незвичайна канцелярія це не просто витрачання грошей на вітер, це вже обов’язковий елемент ХХІ століття, коли поряд з функціональністю стають ще й дизайн та зовнішній вигляд. Якщо ви з цим згодні, то ласкаво просимо до нас.

Мила канцелярія це тренд сучасності? Ні, це необхідність!

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!