UA | RU
0
color
Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Що таке худі?

Що таке худі?

В попередній статті ми розглянули: що таке світшот, дізналися його характеристики та основні відмінності від худі. В цій статті, ми розкажемо вам все про худі: його історію, відмінність від класичної толстовки та його основні переваги перед іншим одягом. Тому бери какао з зефірками, зручно сідай і поїхали!

Історія худі

Худі - це один з найпопулярніших видів толстовок, основні переваги якого є вільний крій, капюшон, кишені по типу «кенгуру», та додаткові шнурки стягування. Історія худі почалась в 30-х роках, коли американські виробники експерементували з дизайнами і створили толстовку з капюшоном, зараз нам відому як худі. Цей одяг розроблявся для робочого класу, щоб в холодну пору можна було легко зігрітись на дворі. Свою першу популярність худі отримав вже в 70-х роках в Бронксі, де зародилась хіп-хоп культура, брейкданс та графіті. Одяг зберігав анонімність, закриваючи голову і не сковував рухів, саме через це він припав до душі вуличним ганстерам. А вже в 76 році худі потрапив на великі екрани з виходом фільму про Роккі (світового боксера який проводив свої тренування в худі), тим самим, добавивши одягу спортивного наклону. Після популяризації хіп-хопу у 80-тих роках, худі набув масової популярності, увійшовши назавжди в життя реп культури і ставши вуличним стилем одягу. А вже з початку XXI століття і на даний час, худі є невід‘ємною частиною гардеробу кожного, атрибут міської культури та чудовий одяг для заняття спортом.

Худі з принтом

З приходом великої популярності серед різних верств населення, толстовку з капюшоном почали використовувати як одяг для нанесення принтів. Це ще більше закріпило позиції на ринку одягу та надало можливість покупцеві самому обирати принти, або ж створити свій власний дизайн одягу. Жіночі худі з принтами про милих котиків, або ж чоловічі худі з гарячим надписом, що обереш? Від різноманіття головна йтиме обертом. Це чудова покупка як для себе, так і на подарунок. Ти можеш написати улюблену фразу свого друга, та подарувати з нею худі, уяви здивування? Худі з написом дуже популярні і таких ідей ще дуже багато. В нашому магазині ви можете створити худі з власним принтом, або ж вибрати принт з наявного асортименту. Ми виготовимо ваше замовлення всього за 1 день і відправимо в той самий, якщо ви оплатили до 15:00. Ми чекаємо на тебе і сподіваємось що ця стаття була корисна для тебе. Тепер ти з легкістю зможеш відрізнити світшот від худі :)

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!