UA | RU
0
color
Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Що таке світшот?

Що таке світшот?

Зараз це поняття набирає широкої популярності серед молодіжних трендів, заміняє багато звичного нам одягу, та дає необмежені можливості в дизайні. Звучить цікаво, правда? Тоді давайте спочатку розберемось, що це за одяг та в чому його особливості. Світшот - це один з видів светру, але він дещо відрізняється лекалами від класичних моделей. Покрій світшоту нагадує толстовку, через це часто виникає путаниця, і в наших клієнтів виникає питання: “в чому саме відмінність між худі та світшотом?” Основна відмінність в тому, що світшот немає: капюшону, кишень, та застібки. Тобто світшот за параметрами фасону дуже подібний до худі, але не має певних його атрибутів. 

Історія виникнення світшоту

Вважається, що світшоти беруть свій початок в 20-тих роках XX століття і першими вони використовувались американськими футболістами в Філадельфії. Після чого, світшот набув великої популярності серед молодих американських спортсменів, а вже в 60-их роках міцно закріпився в студенських кругах. Світшоти почали з’являтися в фільмах, серіалах, телепередачах і тим самим поширились в різні прошарки населення. Такий прорив стався завдяки зручності одягу, його комфортності та доступності.

Світшот з принтом

На сьогоднішній день Україна також слідує модним трендам і світшот посідає ключові позиції в гардеробі українців. Особливо великої популярності набули світшоти з написами та власними принтами. Серед світшотів з власними принтами вартує відмітити «іменні світшоти». Зазвичай це прізвище людини і його щасливий номер або дата народження. В дизайнах світшотів, як ми і писали раніше, обмежень майже немає.  Найпоширеніші моделі покроїв: чоловічі світшоти та жіночі світшоти, і також моделі для найменших клієнтів. Пік сезону припадає в осінньо-зимовий період, оскільки світшот - це зручний та теплий одяг з можливість виготовлення власних принтів. В нашому магазині представлені сотні принтів та є можливість створити власний дизайн. Будьте в тренді і надіємось, що ця стаття була корисною для вас :)

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!