UA | RU
0
color
Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Наші досягнення за 2019 рік, та чому нам довіряють?

Наші досягнення за 2019 рік, та чому нам довіряють?

Ось і 2019 рік добігає до кінця. Усього лише декілька днів і можемо сміливо сказати: «До побачення, друге десятиліття ХХІ століття». Щоб не бути далекими від сучасних трендів, наша команда вирішила підвести висновки цього року і ступити у 2020 із новими силами та сподіваннями.

Майже завершений рік приніс нам дуже багато всього. Величезні зміни почалися ще на початку, коли всі тільки-но оговталися після новорічних свят. І кожна подія для нас ставала повчальним уроком. Про деякі з них ми поговоримо зараз, але, повірте, це далеко не всі звершення, які нам вдалося досягти.

Для нас цей рік став дійсно знаковим, адже ми змогли здійснити кілька заповітних мрій. І все завдяки вам (і трішки наполегливості)! Наприклад, ми стали лідером у категорії «онлайн-магазин» та навіть маємо 223 тисячі підписників у інстаґрам (якщо ще досі не підписані, то це слушний момент). З минулого року і до сьогодення ми поповнилися більше ніж на 100 тисяч нових людей. І головне — те, що ця цифра не зменшується.

Крім того, ми відкрили наш сайт (думаємо, ви помітили, якщо читаєте цю статтю). Для нас це стало справжнім випробуванням, адже зустрілися з безліччю проблем. Однак ми справилися з цим і наразі на нашому сайті просто величезний асортимент: від шкарпеток до парасольок, від футболок до портсигар, від ручок до пінів.

Особливою подією для нас (і сподіваємося, для вас) стало відкриття пункту самовивозу у Тернополі. Якщо ви тернополянин, не потрібно чекати кілька днів для того, щоб отримати заповітні товари. Достатньо тільки під’їхати за адресою: вул. Руська, 17а. Не хочете витрачати гроші на доставку, давайте скоріше до нас. Тут зможете познайомитися з нашою командою та побачити товар на власні очі.

Щодо якості товарів, то можете не хвилюватися. Адже їх ми виготовляємо під власною торговою маркою. Довгостроковість у використанні гарантуємо! Якщо у вас все-таки залишилися сумніви, то ласкаво просимо перевірити це на практиці.

Ох, 2019 був складним і одночасно цікавим роком для нас. Ми знайшли багацько нових покупців і друзів, майже не виходили з пошти, приймали замовлення та чекали на відгуки від клієнтів (і не тільки на позитивні). Здається, ніби все просто, але на практиці виникало немало проблем. Однак ми подолали всі перепони. Без вашої допомоги та підтримки цього всього не було б.

Здається, ніби стільки всього сталося з нами за 2019, що навіть перелічити це все не вистачить духу (і статті). Щодня поставали перед нами нові завдання та нагальні справи, купа паперів та документації, а також були трабли зі здоровим сном і відпочинком. На противагу цьому — тисячі задоволених клієнтів. Чи не це найголовніше?

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!