UA | RU
+380983826776
0
Ваше замовлення

0

cart

Ов, твоя корзина ще досі порожня? Час нушошопитись по повній!

В каталог

Ваші відгуки та пропозиції

Анна / 14.07.2020

Здравствуйте, когда будет в наличии?

МИ

Привіт) Пін “Sad Pepe” - поки не очікуємо найближчим часом(

Люба / 11.07.2020

Замовила флягу нещодавно і мені дуже швидко прийшла посилочка і я дуже задоволена!!!! Магазин дуже крутий, але найважливіше це ваш колектив!!! Він дуже привітний і приємний! Буду замовляти ще!

МИ

Нам дуже приємно, що вам сподобалось робити в нас замовлення))) Ми чекаємо на вас знову!

Романенко Марыя / 08.07.2020

Дякую за щоденник.Дуже класний я задоволена!

МИ

Супер! Ми дуже раді, що вам все сподобалось) Чекаємо на вас знову!)

Анна / 08.07.2020

Здравствуйте! Есть вопрос по фляге “BATMAN&ROBIN” :) Можно чтобы надпись была на русском языке и добавить имя? Или она уже никаким изменениям не подлежит?

МИ

На жаль по флягам принт не змінюється(

Олена / 26.06.2020

Дуже задоволеннi покупкою у вашому магазинi.Особливе враження було вiд упаковки та подаруночка в серединi.

МИ

Нам дуже приємно, ми стараємось для вас та чекаємо знову!)

Іван / 25.06.2020

Замовляв чашку з власним принтом. Виконали в той самий день і вже на наступний я отримав в Львові! Дуже задоволений

МИ

Чудово, ми стараємось якнайшвидше відправляти і раді, що ви оцінили швидкість доставки) З нетерпінням чекаємо на вас знову)

Ліля / 10.06.2020

Я тепер за кепками лише сюди :) Взяла наложкою дві кепки, бо переживала за якість, але все норм, дякую :*

МИ

Супер, ми дуже раді, що ви залишились задоволені якістю товару! Чекаємо на вас знову)

Елена / 28.05.2020

Замовляла товари на подарунок і залишилась дуже задоволеною, не говорячи вже про іменинника!

МИ

Ми раді, що подарували посмішку одразу двом людям)) Будемо раді прийняти ваші нові замовлення)

Максим / 15.05.2020

Замовляли світшот на подарунок, приїхало все вчасно! Дуже вдячні вам!

МИ

Ми стараємось відправляти якнайшвидше, щоб ви були завжди задоволені)

Татьяна / 09.05.2020

Заказывала кепку со своим принтом, осталась довольна. Все ровненько и красиво, спасибо!

МИ

Завжди вам раді і чекаємо на ваші нові замовлення :-)

Залишити відгук

Залишіть відгук про купівлю

SHO SHO SHO SHO

Підпишись на наші новини

Ти зможеш отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!