Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Знайти подарунок за 5 кроків в NU SHO

Знайти подарунок за 5 кроків в NU SHO

Довгими морозними ночами ми думали про вас. Думали-думали, як покращити навігацію нашого сайту, аби вам краще вдавалося знайти потрібний товар і ви змогли заощадити дорогоцінний час. І команда NU SHO знайшла вихід — модуль підбору потрібного товару. Це не просто «паличка-виручалочка» у потоці безмежного консюмеризму, це можливість полегшити життя хоча б на кілька кроків. Тепер не потрібно сортувати все самостійно, за вас це зробить механізм. Але давайте про все послідовно, не відкриваючи всіх карт.

Помічника краще не знайдеш

Модуль підбору подарунків — не банальний пошуковик чи фільтр. Це друг на 5 хвилин (хоча, якщо чесно, з ним можна працювати набагато менше часу), з яким ви можете розділити секретну інформацію (вік подруги чи бюджет, який ви готові витрати на неї). Не бійтеся, цих даних ми не продаватимемо американським спецслужбам або українським кредиторам.

Для чого ми його зробили? Усе просто: аби створити для вас максимально приємну атмосферу, без гортання 10 сторінок пошуку та без намагання якось знайти подарунок відповідно до ваших запитів. Тут і вік можна зазначити, і роль цієї людини у вашому житті та навіть уподобання, що теж можуть стати хорошим орієнтиром пошуку.

З інструкцією точно не помилитеся

Проаналізувавши ваші відгуки та пропозиції, вирішили, що потрібно щось змінювати. Крім оновлення асортименту, ми наважилися створити модуль підбору, який за допомогою простого алгоритму підбирає для вас ідеальні варіанти. Ні, нам не потрібно за вами стежити (ми не шпіонимо). Усе заповнюєте ви самі! Розберімо все покроково:

Крок №1. Обираємо стать і роль цієї людини у вашому житті

Аби модуль ідеально спрацював необхідно правильно вказати, хто для вас ця людина. Адже ви ж розумієте, що не всі колежанки з роботи будуть раді жіночим трусам з молодіжним написом (хоча все можливо) — ну все-таки, де ваша субординація?

Ще у цій категорії є елемент вибору «дитина», обравши яку, ви зекономите собі декілька хвилин пошуку.

Крок №2. Зазначаємо вік

Одразу готові попередити: не лякайтеся вікових обмежень у 12-45 років. Тут навіть і для 46-річних можна щось знайти!

Обіцяємо, що ніхто не дізнається, скільки виповнилося років вашій подрузі чи мамі (ми вміємо тримати секрети за сімома замками). Усе, що нам потрібно, — це відсіяти неприйнятні (а точніше — не зрозумілі для деяких вікових категорій) варіанти.

Крок №3. Думаємо над майбутньою подією

Що вам потрібно, подарунок на Миколая чи подарунок на Новий рік? 12 найпопулярніших свят чекають на ваш вибір. Де ж він? Швиденько зазначаємо та переходимо до наступного етапу.

Крок №4. Захоплення — найкраще уособлення людини

Аби модуль підбору знайшов найкращі презентики, не забудьте розказати про хобі. Гумор, малювання, тваринки — знадобиться будь-яка інформація, яку вам вдасться роздобути у нерівній боротьбі. Тільки маленька порада: обирайте той варіант, який просто стовідсотково описує людину.

Крок №5. Зазначаємо бюджет покупки

Знайдіть необхідну заначку та розкажіть нам по секрету, за скільки ви готові купити подарунок. Запевняємо, його можна знайти на будь-яку суму (навіть до 50 гривень!).

Крок №6. Перевіряємо вказані дані та насолоджуємося пошуковим результатом

Ну а тепер, на цьому етапі, справа уже за вами — що обрати, що купити. Але ми у вас віримо та готові допомогти, якщо знайдуться якісь запитання.

Ще є сумніви? Ні? Тоді швиденько біжіть спробувати модуль підбору першими. Перевірте механізм на влучність потрапляння в ціль (тобто у сердечко людині, якій ви зробите класний подарунок).

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!