Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Жіночі труси з фото - новий тренд в Тік-Ток

Жіночі труси з фото - новий тренд в Тік-Ток

Ви цього чекали і це відбулося! Тепер ваша подруга або друг завжди будуть поряд з вами, та ніколи (майже ніколи) вас не покидатимуть. Ні, ви не житимете разом, просто їхня фотографія від сьогодні буде на ваших трусиках… Так-так, саме на них. Думаєте, ми жартуємо? А ось і ні! Презентуємо новий тренд у світі моди — спідня білизна зі світлиною. Цікаво? Тоді погнали розбиратися з цим явищем разом.

Ми б могли промовчати, але навіщо?

Які на вас зараз труси (ага, починаємо одразу з хардкору)? Вангуємо, що однотонні, без написів чи малюнків і, можливо, такі, що бачили ще царя Соломона. Щось вгадали? Тоді інформація далі саме для вас. Запам’ятайте: таке зараз не в моді, треба щось унікальне й особливе. От труси з фотографією — чим не цікавий варіант? А якщо на цій фотографії ще й буде дорога для вас людина — це взагалі вершина крутості. Гарантуємо!

«Коли цей тренд став таким популярним?» — запитаєте ви. Якщо чесно, ми самі й толком не зрозуміли, як ці трусики з приколів переросли в масове захоплення. NU SHO вирішив не відставати від інших і вдосконалив технологію друку на тканині — повноколірні зображення перетворилися в реальність. Ми раді, що нам це вдалося, а ви, що можна зреалізувати всі свої ідеї.

А ще готові вас порадувати: є можливість надрукувати принт не тільки спереду, але й ззаду (а можна все і відразу). Тож, близька людина зможе гріти вас всюди. Хіба не кайфово?

 

Трусів з фото забагато не буває

Якби дон Віто Корлеоне жив у наш час, то він би точно найпопулярнішу свою фразу «Я збираюся зробити тобі пропозицію, від якої ти не зможеш відмовитися» сказав би про наші труси з фото. Еге ж, як же дійсно можна відмовитися від такого? Адже переваг цієї спідньої білизни не злічити:

  • коли сумно — просто зніми штани. Усміхнися зі вмісту у всередині (ми про труси, якщо що) та порадуй весь світ своїм хорошим настроєм;
  • здивуй сусідів: почни сушити такі труси на балконі. Тільки обережно: рівень «ох ти негідник» від місцевих бабусь на лавці зашкалюватиме;
  • для того, щоб зробити приємно подрузі або другові та підняти їхній настрій, достатньо одягнути ці труси.

Ну а ще це прекрасний подарунок на будь-яке свято. Зізнавайтеся: хто б не хотів отримати цей презентик? Напевно, таких немає. Або якщо є, то вони нічого не тямлять у моді.

А взагалі такий тренд дуже корисний. От посудіть самі: за допомогою трусів з фото легко визначити, на скільки людина приязна та компанійська. Бо не важко порахувати кількість її друзів і подруг. Така от дружня компанія збереться на одній поличці (хоч десь вдасться зібрати всіх докупи, зважаючи на марні спроби це зробити раніше).

Поки ви чекаєте, ваша подруга вже замовляє в нас труси з вашим фото. Поспішіть одягнути таку спідню білизну першими, здивуйте її. Обирайте ідеальну світлину (так, позорну теж можна, це буде як плюсик у карму) та швиденько в наш онлайн-конструктор. Команда NU SHO вже зачекалася

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!