Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Як вибрати подарунки для колеги, аби потім не залишитися без роботи?

Як вибрати подарунки для колеги, аби потім не залишитися без роботи?

А ви знаєте, що сталося 17 березня 2021 року? Ще ні? Як так, про це ж всі говорять. NU SHO випустили серію футболок з принтами, які хапають наче червону ікру та мандарини на новорічний стіл. Аякже, на них же не просто напис, що можуть прочитати та забути, на них історія вашого професійного зростання, ваша ідентифікація серед усіх професій світу. Коротко кажучи: це футболки з назвою професії, яка вам дісталася (на щастя чи на жаль) серед усього різноманіття.

Але будьмо правдивими, такі футболки можуть бути у пригоді не тільки вам, але й стати частиною корпоративної уніформи аби тим більше — подарунком на професійне свято. А це, напевно, найкращий аргумент покупки цієї новинки, адже хоч-не-хоч, але проблема «я не знаю, що подарувати колезі» нікуди не дінеться. Отож, поговорімо про те, як не облажатися з презентом.

Проблема вибору подарунка — тепер не ваша прерогатива

Футболки з написом для професіоналів своєї справи — це комбоподарунок, оскільки, по-перше, це елемент гардеробу, що завжди знайде своє місце в сонячні літні дні, а, по-друге, напис може стати не тільки способом розсмішити власника, але й ідентифікувати серед всіх інших адвокатів, лікарів чи продавців. Тобто просто поглянувши на зовнішній вигляд людини, можна одразу сказати: «а, справжній менеджер іде» чи «бухгалтера видно здалеку».

Тож, тепер, ми впевнені, перед вами не повинне стояти запитання «Що подарувати колезі?», тому що все елементарно, Ватсоне. Футболка з написом + колега = підвищення кар’єрними сходинками чи запрошення на філіжанку кави з тортиком.

Обізнаний — означає захищений, або календарик професійних свят

Фух, ну трохи наче розібралися з написами професій на футболках. Тепер саме час побачити у справі всю привабливість такого подарунка. Базуючись на першій серії цих футболок, зібрали вам календарик свят, що потрібно запам’ятати, як «Отче наш»:

23 квітня — День психолога. Подаруйте футболку з фірмовим написом про психолога, аби потім (якщо ви ненароком забудете про цей день) психолог не знадобився вам.

2 липня — День податківця. Не хочеш потім проблем з податковою службою? Запасайся кількома екземплярами на будь-який випадок.

16 липня — День бухгалтера. Ця футболка точно додасть фарб у рутинні обчислення та ненависні цифри працівника цієї сфери.

25 липня — День працівників торгівлі. Оскільки окремого свята для консультантів немає (а повинний!), то цей день ідеально підійде для привітань помічників, без яких будь-яка серйозна покупка — не покупка!

13 вересня — День комп’ютерника та програміста. Дістало, що ваш знайомий програміст не стежить за модними тенденціями (адже коди самі себе не напишуть)? Потурбуйтеся, аби навіть безсонні ночі були в радість у футболці від NU SHO.

8 жовтня — День юриста. Тут усе просто: подаруйте колезі надію на те, що він колись все зможе та відкриє власну юридичну фірму, де уніформою буде саме ця футболка.

12 жовтня — День економіста. «Світ ловив мене, та не спіймав» — це точно про представників цієї професії, отож, щоб потім не шукати їх десь на Гаваях (а вони вміють економити, щоб потім жити на широку ногу), турбуйтеся про подарунок для колег уже зараз.

25 жовтня — День маркетолога. Ох, ці люди знають точно, що «заходить» аудиторії та споживачам, тому точно оцінять футболку.

Ну а менеджери та адміністратори не сумуйте! Хоча поки що вашого професійного дня немає, то це невеличкий натяк на те, що ви достойні святкувати його щодня. Тож, запасайтеся потрібним настроєм і відповідною екіпіровкою та в бій!

Створюйте подарунки колегам власноруч

Але якщо всі запропоновані варіанти вам не підходять на подарунок, адже ваш друг, наприклад, не юрист, а журналіст, то є 2 варіанти розвитку подій:

  • чекати на поповнення колекції футболок з «професійними» принтами та молитися, аби там було те, що вам потрібно;
  • або спробувати створити таку футболку самостійно в онлайн-конструкторі.

Що оберете ви? Червону чи синю таблетку? А чи Б варіант? Усе залежить від дати професійного свята та від вашого бажання порадувати колегу. Але знайте: ми готові допомогти з написом до будь-якої професії. Хто зна, може в майбутньому будемо робити футболки для космонавтів, дизайнерів емоцій або архітекторів живих систем тощо.

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!