Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Як вибрати шкільний щоденник?

Як вибрати шкільний щоденник?

Вам теж у дитинстві приносило задоволення ходити магазинами канцелярії та обирати зошити, олівці, обкладинки тощо? Ніби тільки от-от закінчився цей навчальний рік, проте вже зараз потрібно подбати про шкільні речі. Потихеньку треба в голові обдумувати (а краще записувати в записничку), що необхідно купити, поновити чи взагалі взяти у старшого брата. Напевно, найприємнішим моментом купівлі канцелярії стає вибір щоденника. Цього паперового друга, який буде з вами в горе та в радості, потрібно особливо ретельно оглядати, бо прожити він повинний хоча б рік. Тож, розберімо види, як їх обрати та що пропонує NU SHO.

Проблема кожного учня — вибір надійного паперового друга

Хоча перші шкільні щоденники з’явилися на межі ХІХ-ХХ століття, зараз вони не втратили своєї популярності та навіть стали обов’язковим елементом шкільної рутини. У ХХ столітті вони називалися «Спутники школы» і містили молитви, сторінки чергування у класі та свята. Що ж, нині з щоденниками трішки простіше. Хоча вони обов’язкові елементи, але їх не можна назвати саме «спутниками школы», бо часто про них забувають (навмисно чи ненавмисно — окрема історія).

Основною проблемою, яка постає перед батьками, — вибір саме слушного щоденника. Адже хто там що не говорив, це справа — не з легких. Тут і виникають словесні сутички між дітьми, підлітками та їх батьками. Останніх вибачити можна, оскільки у їх час не було такого різноманіття і потрібно було задовольнятися однотонними, однаковими речами. У наш час — все навпаки. Від великої кількості вибору очі аж розбігаються. Однак потрібно зважати не тільки на зовнішній вигляд, але й на структуру, формат і сторінки. Зараз спробуємо це дослідити на нашому прикладі.

Звертай увагу не тільки на обкладинку

У час, коли ходила в школу, популярними були щоденники з відомими музичними гуртами чи акторами з серіалу / фільму. Мої однолітки просто шаленіли від подібних речей. Вони їх купували і… Пропоную вгадати правильний варіант:

  1. сторінки таких щоденників валялися буквально щодня в класі, адже дожити їм до кінця навчального року не вдавалося;
  2. обличчя акторів, музикантів через декілька місяців активного користування було не впізнати;
  3. будь-яка вода поряд і щоденник розлазився на окремі частини.

Що ж, правдиві тут усі варіанти. У цьому й була проблема всіх хайпових видів щоденників. Адже купувала їх більшість тільки через привабливу обкладинку, а що там всередині нікого не цікавило. На противагу була я і моя мама, для якої вибір щоденника вимагав достатню кількість часу. Ми звертали увагу на такі параметри:

по-перше, щільність паперу. Ідеальний варіант — від 120 г/м2. Тільки так ви зможете терти гумкою для стирання олівець, червону ручку (всі ж знають міф, що гумка стирає зауваження?) і не боятися дірки;

по-друге, скріплення обкладинки зі сторінками. Зазвичай використовують клейовий спосіб, тому що він дешевий і його вистачає на довгий період (звичайно, якщо ви в футбол щоденником не будете грати). Бувають щоденники скріпленні скріпками, але цей варіант підходить тільки для видів з м’якою обкладинкою;

по-третє, сама обкладинка. Вона буває м’яка, тверда й інтегральна (сполучення двох попередніх). Однозначно, для учнів необхідно брати тверду, тому що суворі шкільні будні не залишають іншого вибору.

Мотиватор на хороше навчання

Тепер ви знаєте маленькі підказки, що можуть згодитися вам під час вибору паперового друга. Але головні поради — це довіряйте серцю, перевіряйте з розумом і купуйте в NU SHO. Тут ви знайдете не тільки якісні, але й яскраві, прикольні щоденники. У них навіть вчительці не захочеться ставити погані оцінки, бо позитивні малюнки враз підвищать їй настрій.

Замовляючи у нас, ви мотивуєте самого себе носити щоденник завжди з собою, отримувати хороші оцінки та красиво писати всередині. Повірте, це перевірено не одним учнем. Тож, не барімося і поспішаймо, бо літо наче довге, але промайне за декілька кліпів очима.

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!