UA | RU
0
color
Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Вибрати подарунок дівчині — важко?

Вибрати подарунок дівчині — важко?

Опа, у вашої дівчини свято, а подарунка ще досі не купили? Тоді звернулися за адресою, ми допоможемо обрати правильний варіант так, щоб ви змогли порадувати не тільки другу половинку, але й щоб не отримали віником по голові. Тому швиденько вмощуйтеся, беріть записник і занотовуйте наші поради (не сьогодні, то коли-небудь все одно знадобляться).

Змінюємо гардероб разом!

Нарешті вже наступила весна і можна сміло дарувати футболки, кепки, бананки (словом, те, що дівчата обожнюють носити у теплу пору). І головне — можна обрати саме те, що вам подобається і підходить. Тому, дівчата, начувайтеся!

Давно була мрія подарувати принтовану річ з прикольним (а точніше — смішним) написом? О, тоді ви наш клієнт! Ми цінуємо здоровий гумор і допоможемо «познущатися» (а можливо, добряче насмішити) вас та вашу другу половинку. Тут у справу йдуть і шкарпетки, і футболки, і кепки тощо. Наш асортимент — різноманітний (від саркастичних до романтичних). Ми підібрали список найкласніших варіантів, що можна подарувати дівчині:

1. Футболка «Завжди ображаюсь» — ідеально підійде під будь-яку дівчину. А якщо ви купите ще й собі футболку «завжди вибачаюсь», то ваша друга половинка точно зацінить тонку іронію.

2. Бананка — необхідна річ у теплу пору року. У неї можна класти ключі та гаманець під час відвідин магазину, антисептик під час карантину або просто відкривачку для напоїв під час фестивалів (універсальність — перш за все!).

3. Кепка — класний варіант. Хочете, щоб вашій леді голову точно не напекло? Тоді скоріше за цим аксесуаром. Крім того, з цим подарунком не потрібно буде ховати ваші кепки, у неї ж буде своя!

4. Шкарпетки з власним дизайном — оце діло! Чим оригінальніший (читати: смішніший) напис, тим краще. Якщо зацікавило, то можете швиденько переходити в наш онлайн-конструктор.

5. Шопер — легенький спосіб натякнути вашій дівчині, що вистачить з неї цих поліетиленових пакетів. А то вже й так стоїть на кухні пакет з пакетами (забруднює тут нам екологію).

Речі, які завжди згодяться

Якщо ж все зазначене вище — не ваш варіант або ми просто не відповіли на запитання «Що подарувати дівчині на 18 років», тоді пропонуємо піти звичним шляхом і пройтися по основним аксесуарам, які не соромно подарувати на свято. Отож, ось деякі з них:

1. Чашка з написом — спосіб показати, що дівчина вам дорога (адже стільки сил ви витратили на пошук фотографії, на яку б дівчина не образилася). І щоб довго не шукати, де надрукувати, можемо легенько натякнути на класний український інтернет-магазин, який починається на «NU» і закінчується на «SHO» (є якісь варіанти?).

2. Канцелярія — річ потрібна та необхідна за будь-яких умов! Просто оберіть те, що дівчині потрібно і ви на коні!

3. Тимчасове татуювання — нехай отримає те, про що мріяла вже давно (правда, тільки на декілька днів, але то нічого).

Фух, наче розібралися з презентиками і запитання «Що подарувати дівчині на день народження?» не повинно виникати у вашій замученій голові. Достатньо просто передивитися наш чудо-список і обрати варіант, який найбільше підходить вашій другій половинці. А у втіленні задуму ми вже допоможемо!

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!