UA | RU
0
color
Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

У пошуках ідеального гаманця

У пошуках ідеального гаманця

Новий рік і коляда вже пройшли, а значить — назбирали достатньо грошиків. Виникає запитання: де їх зберігати, так щоб ніхто не знайшов? Бінго! Гаманець. Здається, ніби це така банальна річ, з якою зустрічаємося щодня. Але під час вибору виникає купа запитань: з чого повинний бути виготовлений, яка форма найкраща або де купити дійсно якісний гаманець? Це все постараємося розповісти у нашій статті.

Трішки історії

Перший гаманець з’явився… вгадайте де! Так, у Древньому Єгипті (здається, ніби майже всіма предметами побуту ми повинні завдячувати цій країні). Спочатку гаманець чоловічий нагадував сумку та в нього складали трави та лікарські рослини. Кріпився на пояс (так, ніякої безпеки) для того, щоб легко можна було скласти в нього необхідні речі. Далі були греки, які першими вирішили класти туди монети та прикрашати різноманітними вишивками (ага, справжні модніки). Починаючи з Середньовіччя почали розрізняти гаманець жіночий від чоловічого. Перший вирізнявся тим, що на ньому зазвичай були прикраси: бісер, стрічки або вишивка.

Ось так часи йшли і змінювався гаманець: спочатку призначенням, потім матеріалом, а далі вже формою. Тепер це обов’язковий елемент і навряд чи можна уявити життя без нього.

Мода — річ нелегка

Перш ніж обирати гаманець, потрібно звернути увагу на кілька пунктів:

1. Форма

Нині дуже популярними є кілька моделей — це ті, що складаються (у 2, 3 рази), мінімонетниці та поясні (на кшталт бананок). Перший варіант є найбільш «класичним», адже кожний другий користується таким видом гаманця. І не дивно, адже він займає мало місця, але містить дуже багато відділів. Ми виготовляємо саме такі.

2. Матеріал

Шкіра, екошкіра чи текстиль — що краще? Відповідь однозначна — звичайно екошкіра. Адже текстиль вимагає прання як-не-як, а шкіра давно не схвалюється у суспільстві у зв’язку з екологічною темою. Тому за гаманцем з екошкіри поспішайте до нас.

3. Колір і дизайн

Як говориться: «На колір і смак товариш не всяк». Тому тут тільки відіграють ваші уподобання. Однак можемо зазначити, що популярними нині є всі відтінки червоного, кремовий та синій. Щодо дизайну, то повинне бути красиве оформлення. Переважно це принт або вишивка.

Вибір тільки за вами, однак знаєте, до кого можна звернутися. Ми із задоволенням вам допоможемо.

Гаманець з екошкіри — бездоганний варіант

Вирішили окремо винести цей вид гаманців, адже вважаємо, що за ним майбутнє! Ми не шуткуємо. Адже екошкіра — достойний замінник натуральної шкіри. Завдяки поєднанню кількох технологій виготовлення екошкіра може навіть прослужити не один рік. Тому це ідеальний варіант для довготривалого використання.

Крім того, не забуваймо, що екошкіра допомагає зберегти одного крокодила чи змію у природі. А це дуже актуально, особливо з розвитком екологічних рухів.

Усе ж таки виникає запитання: де знайти хороший гаманець з екошкіри? Є здогадки? Ага, майже вгадали. Так, це в NU SHO. Тут вам і прикольні принти («Flamingo» або «Rose Аnanas»), і магія в деталях («Ocean» або «Solar System») тощо.

Тож, гаманці — це необхідна річ. Хоч-не-хоч, але приходить момент, коли усвідомлюєш, що час купляти гаманець (тоді розумієш, що старість вже підкралася, адже в кишені шортів не вміщуються понад дві купюри). Якщо цей час настав, то ми максимально намагалися у нашій статті спростити його. Тому поспішайте на пошуки!

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!