UA | RU
0
color
Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Труси, які не соромно показувати

Труси, які не соромно показувати

 Привітики! Давно з вами не бачилися! За цей час у нас багато чого нового. Наприклад, у нас нарешті з’явилася новинка, що скосить вас наповал. Після того, як ви дізнаєтеся, що це, ваше життя не повернеться на колишнє місце. Як там говорять: «Ми не стоїмо осторонь сучасних трендів»? Тому тепер в магазині NU SHO и можете знайти чоловічі труси з написами. Так-так, вам не почулося, саме труси. У чому їх унікальність, як вони стануть найкращим подарунком та як завоюють весь світ усе це розповімо у нашій статті.

Трішки історії чоловічих трусів

Хоча з’явився цей атрибут дуже давно, проте кінцевий варіант був вигаданий тільки у ХХ столітті. Завдячувати чоловічими трусами ми повинні, звичайно, давнім грекам, які намагалися вигадати різноманітні варіації спідньої білизни для чоловіків і тканина, підперезана поясом, і пов’язки, які щільно зав’язували на тілі. Проте дуже часто цим атрибутом нехтували та в повсякденному житті майже не використовували. Причина була в тому, що дозволити таку розкіш могли не всі.

У часи Середньовіччя з’явилися штанці, виготовлені з тонкого льону. Вони були приблизно до щиколоток і доставляли багато дискомфорту під час використання. Особливо людям, котрі важко працювали у шахтах та кузнях. З часом вони ставали все коротшими та коротшими, до них додавалися мереживо та виготовлялися винятково з білої тканини.

Однією з найголовніших подій, що послужили «скороченню» трусів, стала мода на плавання, яка у ХХ столітті переросла у цілу культуру, коли навіть на законодавчому рівні закріплювалися положення з поширення такого виду спорту, як плавання.

З кінця 40-х років ХХ століття почався переворот в індустрії виготовлення чоловічих трусів. Адже саме з того моменту модельєри почали експериментувати з кольором, тканиною та додатковими атрибутами. Створювалися різнокольорові моделі, які стали розповсюджуватися всім світом. У 80-х роках навіть були дизайнери, які все життя присвятили цій сфері. Саме з цього часу можна вважати, що у чоловіків з’явилася повна свобода вибору.

Власний досвід + трішки оригінальності = прикольні труси від NU SHO

Хоча ця індустрія моди не така популярна, як, приміром, виготовлення верхнього одягу, але вона потихеньку завойовує світ (це навіть видно з її історії). Тому ми вирішили піти на експеримент та зробити власну колекцію спідньої білизни для чоловіків. Поспішаємо вас запевнити: наші труси з приколом миттю захоплять світ!

Перш за все, ми виготовили такі екземпляри, які ви не знайдете ніде. Оскільки вони створенні під враженнями від наших спостережень за сучасністю. Усі написи невипадково вигадані та, впевнені, сподобаються кожному. Адже ми стараємося бути в курсі всіх молодіжних тенденцій та намагатися виробляти товари для відкритої, сміливої молоді.

Не знаєте, який жартівливий подарунок презентувати? Наші прикольні труси легко справляться з поставленим завданням. Вони спочатку спантеличить людину, а потім дадуть море позитивних емоцій на кілька років вперед. От, наприклад, як нормально можна реагувати на труси з принтом «Херсонські помідори» чи «Хороший кінець»? Тож, якщо хочете навіки запам’ятатися своїм незвичайним подарунком, то заходьте до нас. Ми спробуємо зробити все можливе, аби це вам вдалося.

З вас — дизайн, а з нас — реалізація!

А ще у нас є унікальна пропозиція, від якої ви будете здивовані більше, ніж від балів після ЗНО. Якщо все-таки вам захочеться більше від наших трусів (таке теж цілком можливо), ви можете звернутися до важкої артилерії старого, але такого надійного друга. Звичайно, ми говоримо про конструктор одягу.

Так! Тепер сміло можете придумувати прикольний напис і зробити найоригінальніший подарунок, виготовлений завдяки вашим руцям, фантазії та бажанню взяти все у свої надійні лещата.

Хоча чоловічі труси з написами тільки набирають популярності, однак вже зараз можна стверджувати про завоювання їх широкої аудиторії у багатьох країнах. Що ж тут ще сказати? Звичайно, поспішайте купити труси в NU SHO і не прогадаєте. 

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!