UA | RU
0
color
Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Топові кепки та де їх шукати?

Топові кепки та де їх шукати?

Здається, жарка погода підкрадається до нас уже цілу зиму, тому можна сміло витягати літні речі з пильних шухляд (а дехто взагалі їх не ховав). Адже ця зима побила всі рекорди по плюсовій температурі. Тому доцільно поговорити про атрибут, який став не тільки незамінним влітку, але й по праву займає своє почесне місце серед светрів і теплих штанців — це кепка. Тож, слід дослідити, звідки прийшла мода на цей головний убір, на що потрібно звертати увагу при виборі та наскільки вона практична у наших реаліях.

Трішки історії

Перші аналоги кепки виготовлялися ще у Давньому Єгипті, а згодом стали основою для лицарських шоломів. Кепки, які хоч трохи нагадують сучасні, з’явилися в ХІХ столітті в британській і французькій армії, замінивши незручні до того головні убори. Вони захищали від вітру, дощу та навіть палючого сонця. Цікаво, що спочатку козирок кепки мав округлену форму, але через те, що він був максимально непрактичним, його замінити на квадратний.

Стали популярними кепки у ХХ столітті, коли американці «запозичили» ідею у друзів з Європи та стали масово продавати їх для широкої аудиторії. Через те, що для виготовлення кепок йшло не так багато матеріалу, майже кожний міг собі дозволити цей атрибут гардеробу. Але в середині століття на зміну кепці прийшла бейсболка. Її козирок мав видовжену форму, що допомагало рятуватися від сонця спортсменам під час важливих змагань.

Взагалі винайдення кепки, як споконвічно чоловічого аксесуара, має глибокі коріння в історії, тому що 3 основні «чоловічі» галузі — спорт, війна й інженерія — вимагали від головних уборів захисту та зручності. Так у цих 3 сферах кепка посідала потужне значення, однак усе змінилося, коли зародився фемінізм і жінки почали вимагати не розрізнення на чоловічі та жіночі речі.  

Кепка — не тільки літній аксесуар

Якщо вам ще досі здається, що існує тільки кепка на літо, то готові з вами посперечатися. Вибір цього атрибуту залежить від багатьох факторів: а). це захист від сонця, вітру, дощу; б). цікавий елемент вашого образу; в). допомога відчути себе молодим і красивим (для більш зрілого віку); г). своєрідний елемент протесту проти усталених стандартів (адже всі ж пам’ятають, що кепка — це споконвічно «чоловічий» головний убір?); ґ). ідеальний захист, якщо у вас брудна голова або просто немає сил робити зі своїм волоссям хоч що-небудь; д). можливість «заховатися» від знайомих під козирком. Але виявляється, вибір хорошої кепки не такий простий, як здається. Тому давайте дослідимо, які вони бувають та як їх обрати.

Обрати кепку — важко?

Насамперед потрібно звернути увагу на кілька важливих деталей:

Перше — матеріал. Він повинен бути міцним, який би захищав при будь-якій погоді або під час спортивних змагань. Зазвичай виготовляють кепки з бавовни або поліестеру, тому що вони добре виконують свою функцію.

Друге — регулювання розміру. Це дуже важливий елемент, адже погодьтеся, що не дуже прикольно купити дорогу кепку, а потім просто не натягнути на банячок. Тому є декілька варіантів регулювання розміру — на ремінці з пластику, на липучці, на резинці та на металевій застібці. Найбільш прийнятним вважається на липучці, тому що у порівнянні з іншими цей варіант має найменше недоліків (приміром, метал з часом може втратити свій зовнішній вигляд, ремінець часто розстібатися, а резинка здавлювати голову). Тому у нашому магазині ми використовуємо тільки липучки, оскільки у такому випажку автоматично збільшується термін придатності кепки.

Третє — козирок. Вони бувають округлені, квадратні, видовжені, короткі тощо. Це вибір кожного, тому що як кажуть «на колір і смак — кожний мастак», тож це суто індивідуально.

Четверте — дизайн. Це чи не найголовніше у кепці. Адже в епоху молодіжного «буму» на принти, кепка з надписом посідає своє почесне місце. Хто б що не говорив, але без цього нам не обійтися. Але як же виділитися на фоні одноманітності? Звичайно, у NU SHO ви можете знайти цікаві кепки з принтом та навіть створити власний у нашому онлайн-конструкторі.

Отже, ми довели, що для того, щоб купити кепку, не потрібно чекати теплої погоди або просто народитися чоловіком. Адже, сподіваємося, ми трішки змінили ваше бачення щодо цього та ви зробили правильні висновки. Готові допомогти у виборі особливої кепки для вас та ваших близьких!

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!