UA | RU
0
color
Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Топ-10 занять на карантині

Топ-10 занять на карантині

 Карантин — це не час, коли потрібно розслаблятися, адже коли з’являється така купа часу, гріх його викинути на вітер. Ось і знайшовся час на серіал, який через втому після роботи, не могли додивитися; на книжку, яку не перший день відкладаєте на «потім» (а коли це «потім» настане?), та на прибирання, яке нарешті можна [і потрібно] зробити. Але якщо ви ще досі не знайшли собі заняття, ми склали список (звичайно, за допомогою наших улюблених підписників), де кожний знайде щось своє. Отож, радійте ви витратите на цю статтю рівно 10 хвилин вашої уваги, тому у вас ще залишається 23 години 50 хвилин, щоб чимось себе зайняти.

10. Грати в настільні ігри

Останній пункт у нашому списку, проте найцікавіший і найвеселіший. Адже що може бути краще, ніж настільні ігри у колі сім’ї або друзів? Але будьте обережні: ми знаємо, як важко тусуватися великій компанії протягом декількох тижнів разом, але це не привід під час настільних ігор на когось нагримати (так би мовити: «пар спустить»). Тож, keep calm and play «nastilni» games.

9. Читати книжки

Отут думаємо не потрібно пояснювати технологію. Просто берете книжку, відкриваєте та занурюєтеся в тамтешній світ. Головне — чим більше, тим краще! І кількість тут грає роль!

8. Займатися спортом

Карантин — не час, коли потрібно нажерати зайві кілограми, а час самовдосконалення. Тому швиденько одягайте спортивну форму, наливайте водички у пляшечку та вмикайте музику на повну, щоб усім вашим «домашнім» теж захотілося зайнятися своєю фігурою. Отож, починаємо з присідань та пресу, а далі як піде. Головне — одразу після цього не біжіть за котлетою з хлібом на кухню. Тільки спорт, тільки хардкор!

7. Поприбирати там, де давно нога людини не ступала

Оце завдання не для людей зі слабкими нервами. Тому не кожний зможе з цим справитися, але ми віримо у вас та вашу працьовитість. Пропонуємо провести челендж: зможете викинути весь непотріб, який не носили або не використовували протягом року? А ще краще — віддати на recycling або нужденним? Так? Тому беремо ганчірочку і швиденько в бій!

6. Знімати відео в Тік-Ток

Ну признайся, сидите все-таки в Тік-Ток! Знаємо, що залипаєте на смішні відео. Оскільки часу вистачає, то можете почати (або вже продовжувати) знімати відео. Оберіть тему, попросіть близьких зняти та насолоджуйтеся потоком лайків та підписників. Але дивіться, щоб ці відео були якісні. А то потім ще різноманітні блогери будуть вас обговорювати у своїх відео.

5. Стояти в черзі до магазину

Це завдання потрібно виконувати з обережністю, бо можете перестаратися. Взагалі радимо закупитися один раз на тиждень всім необхідним, щоб потім не виходити у людні місця. Адже ми вами дорожимо і дбаємо про ваше здоров’я.

4. Багато спати

Напевно, одна з найприємніших справ, яку могло вигадати людство (або природа). Так прекрасно прокинутися і зрозуміти, що нікуди спішити не потрібно, або після важкої праці (перегляду телевізора або прийому їжі) знову лягти на годинку перепочити. Тож, поки є час, відсипайтеся!

3. Розв’язувати проблеми демографічної кризи

Ну це святе! Що ж не поробиш для порятунку нації? Тільки от як ви хочете розв’язувати ці проблеми, то вже ваша справа. Але сподіваємося, що у вас все вийде!

2. Перебирати картоплю на посадку

Карантин йде повним ходом, а садити картоплю — то обов’язково. Тому швиденько допомагати мамі або бабусі з такою важкою справою. Адже як кажуть: «Хто не працює, той не їсть». А ще це чудовий спосіб зблизитися за спільним заняттям. Однак робіть все на совість, адже ще можете отримати від мами по голові за погано зроблену роботу.

1. Робити замовлення в NU SHO

Ну і як без нас? Карантин карантином, а хороший настрій потрібно завжди мати з собою. А що може краще підбадьорити та розвеселити? Звичайно, NU SHO! Хочете шкарпетки з принтом, футболку або худі — тримайте, нам не шкода. Стараємося тільки для вас і ваших близьких.

Що ж, оскільки у нас так багато часу, то пропонуємо провести його з користю. Але головне — безпечно. І пам’ятайте: зберігайте спокій, мийте руки з милом і дбайте про гігієну. Усе буде добре! 

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!