UA | RU
0
color
Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Тату — тренд 2020 року

Тату — тренд 2020 року

 Спішимо поділитися з вами радісною подією — у нас з’явилася новинка. Вона дійсно не залишить байдужим, адже це те, що зможе вмить перетворити вас у модного хлопця на селі. Так, звичайно, це тимчасове тату. Приємний присмак дитинства… Чим це тату краще від того, що нам робили на морі у дитячі роки, чому воно стає таким популярним і яка економія у порівнянні зі справжнім — усе це спробуємо розповісти у нашій статті.

Трішки історії

Як не парадоксально б це звучало, але перші тимчасові тату з’явилися наприкінці ХІХ століття, коли одна американська компанія, яка займалася (і досі цим займається) виготовленням снеків, вирішила таким способом залучити більше «маленьких» покупців. І їм це вдалося! Виготовлялися тимчасові татуювання з харчових барвників і швидко змивалися. Однак ця компанія не здогадалася запатентувати свій винахід і мати з нього ще більше грошей. І тільки в 1986 (по суті через 90 років) один хитрий чоловік зробив це, вдосконаливши саму технологію виготовлення тату.

З того часу тимчасові татуювання стали обов’язковим елементом жувальних гумок, шоколадок, різноманітних снеків. Оскільки всі ці продукти були апріорі призначені дітям, то й компанії намагалися зображувати на них героїв з мультфільмів чи книжок (правда ж, все змінилося?).

У чому ж весь кайф?

Отож, поговорімо, чому тимчасові татуювання такі популярні. Основна причина — те, що завдяки їм можна відчути себе крутим чуваком. І для цього не потрібно витрачати декілька тисяч та купу сліз від болю. Крім того, це прекрасний спосіб потренуватися перед набиттям справжнього тату слухати нарікання розлючених батьків, відповідати на надокучливі запитання та відчувати на собі погляди інших. Тим паче, тримається воно відносно довгенько — тиждень, тому ви зможете відчути всі «прєлєсті взрослой жизні».

Якщо вам здається, що нанести тимчасове татуювання правильно — це справжнє пекло, то ні. Усе набагато простіше — зазвичай ззаду упаковки є інструкція, де детально розписано спосіб нанесення та зняття татуювання (тому думки, на кшталт «навіщо-мені-та-інструкція-я-і-сам-у-цьому-розберуся», зовсім у цій ситуації недоречні). Для того, щоб стерти татуювання, достатньо нанести олійку, гель або мило.

До того ж, ще одна причина спробувати собі тимчасове татуювання — це те, що воно абсолютно органічне. Фарба для нього — натуральна, тому можете не боятися за свою дорогоцінну шкіру.

Для кого ж все-таки вони виготовляються?

А тепер трішки поговоримо про те, для кого підходять тимчасові татуювання. Якщо колись основною аудиторією таких речей були діти, то тепер це, однозначно, молодь. Адже так багато тату випускають для авантюристів, шукачів пригод на свою (кхм…) голову та тих, хто хоче прикрасити життя барвами. Якщо все ж таки, на вашу думку, входите хоча б в одну з цих категорій, то мерщій обирати своє татуювання у нас на сайті.

Отже, тимчасове татуювання — це не банальна дитяча забавка (як думає ваша мама), це спосіб показати себе та вирізнятися серед інших. І тільки вдумайтеся: для цього не потрібно нікуди йти та витримувати сильний біль, тільки кілька порухів руки і все готово! 

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!