Ваше замовлення

0

cart

Ов, твоя корзина ще досі порожня? Час нушошопитись по повній!

В каталог

Термопляшка з власним принтом за 1 день — це взагалі реально?

Термопляшка з власним принтом за 1 день — це взагалі реально?

Уііі, маємо поповнення в бойових рядах термопосуду. Зустрічайте, вашій увазі представляємо генерала Термопляшка́. Ця поважна особа прибула до нас не спроста, адже перед нею поставлена відповідальна місія обороняти ваш напій від ворогів (нахабних друзів, які так і хочуть випити «глоток», а потім віддають пусту пляшку). Так-так, усім залишатися на місцях! Ми ідемо в оборону!  

Щойно ви візьмете її в руки, зрозумієте NU SHO знають, про що говорять. Бо ж цій пляшці є чим похизуватися, тож розберімося в її «секретній» зброї :)

Моргніть, якщо вам потрібен порятунок від спраги

Ми звісно не Робін Гуди, але врятувати вас від зневоднення можемо. Для цього дотримуйтеся базових правил:

  • Термопосуд купуйте в NU SHO!
  • Носіть його завжди із собою (і в горі, і в радості, і тоді, коли наїлися солоної рибки на ніч)!

Ну і все, ви врятовані! Але якщо серйозно, то наша термопляшка має низку переваг у порівнянні з іншими. По-перше, туди можна наливати і гаряче, і холодне. По-друге, зрозумієте стрічку з пісні Скрябіна «Життя красиве, коли кольорове», бо ж дизайни наших термопляшок відрізняються від інших. Де ви ще знайдете відсилки на чай «Принцеса Нурі», «Боржомі» та «Хортицю» (просто вибір відповідно до вподобань і життєвої позиції)?

Ну й останнє (але не менш важливе!) термопляшка покращує смак будь-якого напою. Позаяк пити з неї буде хотітися та хотітися. Головне тільки встигати туди щось наливати!  

Але нам слід вас попередити: як би вам не хотілося розлучатися з термопляшкою, це все-таки прийдеться робити. Ну, наприклад, коли треба буде її вимити. Якщо ж ви не готові до таких кардинальних поворотів долі, то купуйте одразу дві (на зміну одна одній). І вам добре, і термопляшка не страждає від постійного користування (хоча ми впевнені, що для наших товарів це не проблема).

Найкраща у світі рутина починається з термопляшки

Обережно! Попереду прогнозують настання весни та літа, а це значить жара наздоганятиме вас будь-де. Згодні, новини так собі! Але для чого ми весь цей час розповідали про наших рятівників? Пропонуємо такий план дій у цій боротьбі:

  1. Прокидаєтеся ранком і обов’язково дивитеся на прогноз погоди в телефоні (так, сьогодні прогнозується сонечко та 30+ в тіні).
  2. Вирішуєте, що це «легеньке» одягнути.
  3. Не п’єте гарячу каву (не робіть помилок, бо будете «палати», як ваша дупця перед важливим дедлайном).
  4. Дістаєте термопляшку, яку зарання купили в нашому онлайн-магазині, та наливаєте туди напій.
  5. Ідете насолоджуватися цим днем, бо ж у ваших руках надійна зброя, на обличчі усмішка, а в думках мрії про довгоочікувану п’ятницю.

Тільки так, запам’ятайте, тільки так ви будете готові до спекотного апокаліпсиса. 

На завершення хочеться сказати, ні, точніше нагадати про наш онлайн-конструктор. За допомогою нього ви можете створити дизайн на будь-яку нашу тару (чашки, тарілки, термопосуд). А його виготовлення не займе у вас понад 1 дня.

Отож, не гайте час дарма. Заходимо, обираємо, забираємо з пошти та насолоджуємося якістю товару. Ну шо, понушошопимся?

 

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!