Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Термобанка з власним принтом за 1 день — простіше не буває

Термобанка з власним принтом за 1 день — простіше не буває

Вгадаєте, про що ми говоримо? Гріє ваші руки, але не батарея. Зберігає напій гарячим, але не термос. Можна брати будь-куди, але не термочашка. Є здогадки? Ну звичайно, це наші новенькі термобанки.

Сезон «ой так холодно» розпочався, тому пора запасатися відповідною тарою (і напоями також :) ) — подумали ми та запустили нову категорію товарів. Та ще й не просто термобанки, а з власним принтом. Хіба не крута новина? Однак давайте все по черзі.

Еволюція термопосуду: від термоса до термобанки — один шлях

Розповідь про історію створення термобанки можна розпочати ще з винайдення термоса. Адже це «дідусь» нашої новинки (відповідно термочашка — це «мама», ось такі сімейні перипетії). Винайдення термопосуду почалося наприкінці XIX століття, і до сих пір не вщухає його вдосконалення та модернізація. Так, з часу створення першого термоса пройшло не одне століття, однак він досі не втрачає своєї популярності.

Термобанка — це сучасна версія термоса, більш зручна та практична. Завдяки їй тепер не потрібно проводити купу маніпуляцій із посудиною — розкручувати кришку, натискати на клапан, брати кришку, наливати в неї напій, пити й потім ті ж самі дії тільки в іншому порядку. От уявіть: на це ми витрачаємо приблизно 1 хвилину. Скільки цінного часу ми витрачаємо ось так протягом років? Тому пропонуємо обрати варіант, який спростить трішки вам життя, — купуєте термобанку, просто п’єте напій через трубочку і… усе! Нічого більше.

Клапан із трубочкою настільки зручний і надійний, що ви не одразу повірите в такий меджик і будете ще декілька разів із зацікавленням перевертати посудину, аби дізнатися її безпечність від протікання напою («цікаво, а якщо під таким кутом, то вона вилляється?»).

Ну а ще готові вам по секрету сказати: це найкращий внесок у правильне збереження вашого напою. Оскільки термобанки можуть тримати температуру до 8 годин. Що важливо знати: це не тільки гарячі напої, але й холодні. Тому, як бачите, термобанка — надійний друг не тільки під час зимових прогулянок, але й у літні жаркі фестивальні деньки.

Власний принт на термобанку? У NU SHO можливо все!

А ще маємо одну новину — у NU SHO є можливість нанести власний принт на термобанку. Ми довго трудилися над тим, аби цю ідею втілити в життя. Адже тут потрібно було знайти необхідне обладнання, яке змогло б наносити принт на заокруглений, рельєфний предмет (погодьтеся, що запринтувати футболку чи термобанку — трішки різні рівні складності). Й ось нам це вдалося: уже на декількох посудинах потренувалися наносити малюнки, написи та світлини.

Тому якщо не подобаються (або краще сказати: не підходять, адже як вони можуть не подобатися?) наявні варіанти термобанок, то велкам творити щось самостійно. Один відомий політичний діяч говорив: «критикуєш — пропонуй!», а ми… нічого не кажемо, просто даємо вам вибір.

Термобанки — це ніби спінер: швидко стає популярною річчю та завойовує серця все більшої кількості покупців. Однак є ДЕЯКА значна відмінність між ними: термобанка — це штука на віка на відміну від тимчасових іграшок. Отож, не гай часу, швиденько закупайся в нашому онлайн-магазині. Ми чекаємо!

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!