Ваше замовлення

0

cart

Ов, твоя корзина ще досі порожня? Час нушошопитись по повній!

В каталог

Нова сторінка в Інстаграм та як нас знайти в разі блокування

Нова сторінка в Інстаграм та як нас знайти в разі блокування

Нашу основну сторінку в Інстаграм заблоковано. Як би це сумно не звучало, але старі сторінки в Інстаграм довго не живуть, ось і настав час для нашої. Шукай нас в Інстаграм на новій сторінці: @nushoshop

Основному акаунту в Інстаграм цього року мало виповнитись 5-ть років. За цей час армія нушошопівців налічувала близько 170 тисяч… друзів, знайомих і просто хороших людей, які зараз безслідно загубились(

АЛЕ ми не опускаємо руки, і повертаємось в стрій!

Ми підготували список каналів зв‘язку, щоб ніколи з тобою не губитись: 

• Наш сайт. 
Пиши в гугл: «Ну шо», або переходи на nusho.com.ua - тут ВЕСЬ АСОРТИМЕНТ, наш сайт працює як годинник і це основа основ. На сайті ти завжди знайдеш щось цікаве для себе та для друзів і отримаєш швидку відповідь на будь-яке питання.

• Фейсбук. 
@nusho.shop - це альтернативна соц.мережа, в якій ми дублюємо контент із сторінки в Інстаграм. На цій сторінці ти завжди можеш придбати товари, або отримати консультацію.

• Viber, Telegram, WhatsUP. 
+380983826776 - запиши наш номер, ми завжди на зв‘язку в месенджерах. В них ти можеш оформити замовлення на будь-який товар та отримати відповідь на будь-яке питання.

• Завітати в наш пункт видачі.

Наш перший пункт видачі знаходиться в Тернополі на вулиці Руська, 17. Завітавши до нас, ти можеш оформити  замовлення з консультантом, після чого забрати його без плати за доставку. 

Ну шо? - це більше ніж сторінка, це більше ніж магазин… це місце, де ти можеш втілити будь-яку ідею. Ми будемо дуже вдячні за підтримку. Поширюй цю інформацію серед друзів та знайомих. Ми повинні знайти кожного нушошопівця, бо разом ми сила!

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!