UA | RU
0
color
Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Шопер — для чого він потрібен?

Шопер — для чого він потрібен?

Щось ці зимові свята на носі, а роботи не стає менше. Усі хочуть встигнути зробити свої справи до Нового року та мусять терпіти довжелезні черги у магазинах за продуктами, вибирати не один день подарунки для рідних, чекати на сніг (без надії сподіваємося) і бачити метушню довкола новорічної ночі. Щоб трішки відволіктися від оцього всього, хочемо поговорити про річ, яка все більше набирає популярності. Так, це екосумка. Тим паче у ці дні, коли супермаркети не встигають навіть рахувати прибуток, цей предмет особливо актуальний. Тому намагатимемося вияснити, чому наші бабусі в тренді та наскільки шопер корисний.

Усе нове — це добре забуте старе!

Проста тканинна сумка завжди була основною складовою для прогулянки у магазин (і не тільки нині!). Ще більше століття тому наші прабабусі використовували прототипи сучасних шоперів «авоськи» (в’язані такі). Без неї не могла обійтися жодна господиня, адже вона була містка та довго служила. Одним недоліком такої сумки були «відкритість» ваших покупок (тааак, недоїдені бабусині пиріжки біля неї не пронесеш), неможливість відремонтувати (а як же ви хотіли порвані нитки для в’язання скріпити назад?) та величезні дірки (яйця ой як небезпечно було нести). На поміч прийшла сумка, яка взяла все найкраще від «авоськи» та покращила всі погрішності, — шопер.

Шопер — практична торба, яка може послужити не тільки для походу за покупками. Він ідеально підійде як і для активних людей, які йдуть рано вранці та повертаються пізно ввечері (адже потрібно ж усе встигнути: на роботу, на ділову зустріч, забрати посилку від NU SHO та в спортзал), так і для тих, хто просто вийшов на прогулянку (ключі з гаманцем потрібно ж кудись ставити).

 

Усе геніальне — просте!

Зазвичай шопер не має ні застібок, ні кишень. Це для того, щоб максимально спростити життя домогосподарок (адже саме для них було розроблені перші екосумки). Вони служили як замінники поліетиленових пакетів та довговічні помічники за будь-яких обставин. Згодом шопери стали цілим витвором мистецтва, адже дуже часто можна було зустріти людину не просто з білою наплічною сумкою, а вже з принтованою торбиною.

Нині «шоперна» індустрія розвивається у правильно напрямку. Виготовляються сумки з різноманітної тканини, використовуються сучасні технології та наноситься принт, який витримує кілька десятків прань (просто історія з ряду «как добиться успеха за год»).

Крім основної функції (носіння предметів), шопер має ще кілька. По-перше, це залучення до екологічної ситуації великої кількості небайдужих. Адже навіть в школі зараз розповідають, як важливо купити собі шопер. По-друге, це можливість виділитися з натовпу. Цьому допоможе дизайнерське рішення самої сумки (колір, принт, оригінальна цитата, розмір). По-третє, це ідентифікація, яка проявляється у тому, що завжди краще бути «своїм» серед своїх. Тому, будемо відверті, прийти на зустріч із друзями разом із поліетиленовим пакетом, все одно що на ЗНО написати прізвище та ім’я не друкованими, а прописними — наче жити можна, але страх ще довго не проходить.

Шопер — обов’язковий предмет нашого життя. Напевно, немає таких, хто б з цим не погодився. Але у випадку, якщо у вас ще досі немає цієї суперової сумки (ви взагалі у якому столітті живете?), то радимо шопер купити у нас. Адже якість наших сумок перевірена на практиці (можете не боятися за особливо цінні речі — ноутбук, конспекти або улюблений торт). Тому швиденько позбувайтеся від пакета з пакетами та мерщій за обновкою.

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!