UA | RU
0
color
Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Що подарувати жінці на 8 березня?

Що подарувати жінці на 8 березня?

Дорогі чоловіки, думали, здихалися вже свят? А от і ні! Середина лютого — це не привід спокійно гуляти та ні про що не паритися. Адже вже дуже скоро свято, про яке ви не можете забути, — 8 березня. Ага, цього жінки чекають давно, адже це справді їхній день. Тому попарити голову потрібно добряче, щоб потім не отримати ляпасів від розлюченої дівчини. А які недорогі подарунки на 8 березня можна презентувати, спробуємо розібратися за допомогою справжнього дедуктивного методу.

Оригінальність — перш за все

Як не крути, ми дуже залежимо від сучасних трендів. А наші жінки — не виключення. Тому, щоб порадувати у цей день вашу кохану, не потрібно довго думати, просто подивіться сучасні тренди. Наприклад, для молодиці можна підібрати модну кепку (так ви зможете зберегти свій каптурик від загребущих рук вашої дівчини). До речі, кепка — це універсальний спосіб показати, що ви знаєте історію свята і розумієте для чого воно взагалі відзначається у всьому світі (так-так, це не просто свято квітів, цукерочок і поцілунків, а це справжня боротьба жінок за свої права). А чим не право носити «чоловічий» головний убір жінці?

А ось одяг з власним дизайном — це тема, яку можна «підв’язати» до будь-якої жінки — мама, кохана, подруга чи коліжанка. Просто спробуйте підібрати «типову» для цієї людини цитату та будьте готові отримати сплеск позитивних емоцій.

Але якщо ви ще сумніваєтеся, що купити пропонуємо проглянути ідеї подарунків на 8 березня для ваших жінок.

Турботливий подарунок для мами

Перше — термочашка. Вона допоможе зігріти вашу матусю у сильні холоди, коли вас поруч з нею немає. Прикольні дизайни дадуть їй відчути себе хоча б на декілька років молодшою та нагадають веселі моменти (ми перевіряли).

Друге — снуд та шапка. Хочете, щоб менше ваша мама витрачала на медикаменти? Тоді купіть їй теплі в’язані снуд та шапку. Цей подарунок мамі на 8 березня зможе вберегти гроші, здоров’я та ваші нерви.

Третє — парасоля. От що б хто не говорив, але це реально потрібна річ. І здається, ми парасольки недооцінюємо, тому що згадуємо тільки у критичні моменти (як кажуть: «что имея не храним, потерявши плачим»). Тому даруймо мамі практичний подарунок, який вона нікому не передарує. 

Романтичний подарунок для дівчини

Перше — пін. Це новий тренд останніх років, який не може залишити когось байдужим. Його можна буде причепити до будь-чого: портфель, куртка, джемпер. А якщо цей пін ще й парний, то вашій половинці це вдвічі більше сподобається (гарантуємо!).

Друге — бананка. Вона підійде для молодиць, які не бояться бути на гребні хвилі. Якщо вона вже давно закидує свої речі у ваші кишені (телефон, ключі, гаманець тощо), то спробуйте подарувати бананку, тоді в неї не буде виходу, ніж носити все своє самій.

Третє — гаманець. Хочете, щоб ваша дівчина була наймоднішою та найстильовішою? Тоді мерщій за нашими гаманцями, адже такої української якості ви навряд чи де знайдете.

Практичний подарунок для жінки

Перше — парний одяг. Цей подарунок можна презентувати і таким способом засвідчити справжність та серйозність ваших почуттів. Крім того, це ідеальний подарунок для сімейної фотосесії, тому парний одяг може стати приємним доповненням до сертифіката.

Друге — шопер або рюкзак. Оце речі, які знадобляться реально всім. Похід у магазин, робота, спортзал, лекції та будь-які інші події вимагають у жінок міцної та надійної сумки, яка допоможе все донести цілим і неушкодженим.

Третє — термочашка. Ідеально підійде для холодних вечорів, коли вас затримали на роботі. А ще краще запастися таким предметом у зимову погодку і не турбуватися, що дорогою на роботу вашій жінці нічого боятися морозів.

Прикольний подарунок для подруги

Перше — прикольні шкарпетки. От тут можна розгулятися. Можете «виговоритися» за допомогою цього подаруночка.

Друге — тату. Ваша подруга давно мріяла про татуювання, проте грошей на це ще не назбирала? Або їй настільки страшно, коли вона бачить голку, що навіть не може піти здати аналізи крові? Тоді вам точно до нас за подарунком! А якщо у вас є ще сумніви, то пропонуємо прочитати статтю, де ви дізнаєтеся про татуювання якомога більше.

Третє — канцелярія. Так, цей подарунок подрузі на 8 березня, який ні до чого не зобов’язує. Проте може стати в пригоді за будь-якої ситуації.

Отож, ми розглянули основні подарунки, які можна презентувати на 8 березня відповідно до тих жінок, які є у житті кожного чоловіка. Тому якщо хочете вберегти свої нерви, час і цінні емоції, пропонуємо робити це свято прекрасним разом!

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!