UA | RU
0
color
Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Що подарувати дівчині на Миколая?

Що подарувати дівчині на Миколая?

Фух, наче розібралися з новорічними святами. Тому зараз хочемо перейти від слів до дій. А саме — що подарувати подрузі на Миколая на конкретних прикладах. Так-так, вам не почулося. Тепер не прийдеться довго думати над цим запитанням — усі відповіді зможете знайти у нашій статті.

Основні правила вибору подарунку, або як не залажати перед дівчиною

От неодноразово всі чули фразу: «Головне — не подарунок, а емоція, яку він викликає». Ми дослідили, які емоції на подарунки взагалі бувають. Пропонуємо інтерактив: даємо ситуацію, а ви вгадуєте емоцію. Приміром, якщо дівчина давно хотіла айфон, а їй дарують нокію, то це емоція… Бінго! Це розчарування (схожа на бал після ЗНО)! А як щодо дарування шкіряної сумки екоактивістці? Так, це злість та роздратування (щось типу цукерки, яку хотів з’їсти, та вона вирішила впасти прямо перед тим, як ти захотів її покласти в рот).

Для того, щоб ці емоції не відчували дівчата наочно, ми вирішили дати поради саме для вас! По-перше, мода на дорогі безглузді подарунки — пройшла вже років… а вона починалася взагалі (?). Тому запасайся терпінням і думай далі над дарунком. По-друге, ніяких «я-дам-тобі-гроші-купи-собі-подарунок-сама». Дівчата люблять несподіванки, а заробити на кофтину вони й самі можуть (так, це правда!). По-третє, вкладай душу в подарунок повністю. Тільки щирість, тільки хардкор!

Отож, основні правила з’ясували, а тепер поговоримо конкретно на прикладах.

Одяг — замість тисячі слів

 «Ееее, ні. Я не вмію підбирати одяг», — скажете ви. Це все просто, запевняємо. Усе, що потрібно — це зайти на наш сайт і подивитися асортимент (скромно, так?). Але обережно: може виникнути ситуація, коли хотів обрати подарунок дівчині на Миколая, а сам залип у категорії «Для чоловіків».

Асортимент — просто величезний. Це може бути зручне худі або футболка з крутецьким текстом. Але якщо ви не знайшли одягу з написом, який би характеризував людину, можна замовити з власним принтом. Для цього потрібно мати тільки заготовлену фразу наперед (краще записувати найсмішніші цитати друзів, як робимо це ми) та можливість забрати посилку у найближчому відділенні пошти.

Дрібнички, які завжди знадобляться

Ну якщо ви дійсно боїтесь щодо того, що одяг може не підійти (якщо занадто великий, то дівчина подумає, що набрала вагу. В інакшому випадку — що потрібно поправитися). Тоді надійний і перевірений подарунок — це канцелярія та побутові дрібнички. Саме вони допоможуть зробити подарунок незабутнім.

Скетчбуки, олівці та стікери — що душа побажає (усе легальне, якщо що). Для кожної дівчини індивідуальний підхід (і подарунок відповідно). Приміром, для лікарки ідеально підійде ручка у формі кістки. Активістці подарувати скетчбук (детально про нього можна дізнатися у нашій статті). А ось для «вічно-тобі-холодно» дівчини прикольну термочашку з авторським написом.

Ох, і складно обирати подарунки для дівчини. Сподіваємося, наша стаття допомогла вам вияснити цікаві ідеї, що сподобаються будь-кому. І пам’ятай надважливу фразу: «Якщо довго щось шукати, обов’язково найдеш!» (але з другою шкарпеткою, яка загубилася після прання, так не працює).

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!