UA | RU
0
color
Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Шкарпетки з принтом - на всі випадки

Шкарпетки з принтом - на всі випадки

Зараз шкарпетки стають не просто засобом першої необхідності, а дійсно можливістю проявити себе на повну. У наш час можна навіть розглядати «культ шкарпеток», який заполонив сучасний ринок (тільки не жмеринський базар, на жаль). Молодь купує їх як основний елемент гардеробу. Шкарпетки з надписом або принтом — неважливо. Однак стає одне запитання ребром: з чим їх можна поєднувати? Це (і трошечки більше) спробували пояснити у нашій статті.

Офіційний стиль? - Запросто

Зараз немає проблеми у тому з чим одягнути шкарпетки. Світ змінюється і змінюється мода. Якщо колись класичний одяг носили тільки з ледь помітними носками, то тепер немає ніяких обмежень. Такі дизайнерські будинки як Versace або Alexander McQueen не нехтують створювати повноцінні класичні луки у сполученні з кольоровими шкарпетками. Тож діставай свій костюм (так-так, саме той, який подарували родаки на випускний), одягай високі шкарпетки з принтом і йди покоряти столицю.  

У всіх же так було: приходиш в гості, роззуваєшся, а там — дірка? Шляк би його трафив у думках, сором на обличчі, вивалений палець у дірці. Однак її навіть не потрібно буде ховати у наших шкарпетках — увага буде звернена до оригінального принта. Ось чому так важливо обирати легкі на згадку носки.

Повсякденний одяг любить свою особливу пару носочків (адже у всіх вона є), яка буде призначена тільки для холодних вечорів з теплою філіжанкою чаю. Такі «домашні» шкарпетки ми дозволяємо заношувати до дир (головне тільки в гості в них не йдіть).

Кросівки чи туфлі?

У сучасному світі кольорові шкарпетки підходять до будь-якого взуття (так і можна сказати сусідці на лавці, яка не обійде твій прикид стороною). Не бійся бути дивакуватим, адже є можливість, що з тебе вийде новий законодавець моди.

«Шкарпетки для жінок можна носити з туфлями та балетками?» — запитаєте ви. «Так», — відповідаємо ми. Оскільки нікого вже не дивує поєднання стриманості з дитячою легкістю. Тому шукай найяскравіші носочки та бігом на показ мод містом.

Якщо ви не уявляєте життя без мокасинів та сандалів, то є вихід — шкарпетки для чоловіків з нашого магазину. У них всі молодиці ваші. І навіть любителі в’єтнамок можуть видихнути, адже їх не соромно одягати разом з носками (Увага! Рівень привабливості збільшується втричі!).

Думаю, не потрібно розповідати про естетичне задоволення від поєднання спортивного взуття з високими шкарпетками («священна класика» — як сказав мій знайомий гопник). Це взуття наче створене для шкарпеток і тільки чекає на зустріч. Головне — це чистота та зовнішній вигляд, бо в іншому випадку зможеш привабити тільки працівників хімчистки.

Отже, ми з’ясували, що шкарпетки підходять до будь-чого. Можна не боятися варіювати різні стилі, оскільки експерименти тут доречні. Не парся, коли почуєш «мама-знає-більше-не-сперечайся-зі-мною-одягнися-нормально». Адже що ці дорослі знають про справжню моду?

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!