Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Принти з ефектами, або як залишатися завжди яскравим?

Принти з ефектами, або як залишатися завжди яскравим?

Обережно! «Від цієї новинки у вас може з’явитися залежність», «Лувр замовив ці речі в NU SHO, аби показати, яке воно справжнє мистецтво», «Королівська академія вільних мистецтв шокована цим» — досить клікбейтні заголовки, чи не так? Впевнені, що саме вони з’являться на шпальтах передових газет країни вже скоро. Адже в нашому інтернет-магазині є дещо особливе — принт на одяг з цікавим нанесенням. За допомогою нього можна досягти незвичайного ефекту — вразити оточення своєю яскравістю (і ми говоримо це в прямому сенсі). Якщо зацікавило, гортайте далі. Там ми розбираємо переваги кожного нанесення.

Не час сумувати за старими часами, додамо фарб вже сьогодні

Нові різновиди принтів — це не вияв моди, це необхідність, якої потребує сучасна молодь. Адже серед безлічі принтованого одягу стає все складніше знайти щось, що приверне увагу, додасть унікальних фарб у щоденний образ. От і ми під час довгого розмірковування, як здивувати наших покупців, дійшли висновку, що нині в час пандемії не вистачає якихось яскравих ноток у рутинне життя. Хоч фестивалі, концерти й інші масові заходи потрохи скасовуються, але не скасовуються веселощі цього літа. Так, нехай вони будуть без виступів закордонних артистів, без фестивальної атмосфери, без життя в наметовому містечку, але будуть…

Отак, заглибившись в ностальгію, вирішили зробити одяг з новими принтами — світловідбиваючими, металевими та голографічними. Вони точно вирізнятимуться серед інших одноколірних побратимів, оскільки на сонці сіятимуть краще, ніж лисина вашого сусіда. На додачу, нова серія принтів присвячена великим художникам і винахідникам, які були ще тими яскравими особистостями. Далі, Пікассо, Моне та інші переливаються кольорами краще, ніж щойно куплений мамин кришталь.

Різновиди унікального нанесення принта, що пасуватимуть будь-кому

Ну а тепер час розібратися, чим ці нанесення класні. Адже можна сто разів розказувати, що такий одяг просто необхідно купити, а можна один раз розкласти все по черзі та довести, чому його не можна НЕ купити.

Світловідбиваючий принт — це вже давно щось більше, ніж привілея спеціальних служб (ДАІ, пожежники тощо). Такі принти дедалі частіше можна зустріти на тінейджерах чи молоді, і виглядають вони, якщо чесно, вельми непогано. Адже завдяки нанесенню принт грає новими фарбами та додає особливого шарму власнику такого одягу. Крім того, якщо погратися з фактурою верхнього одягу, то можна створити прекрасний 3d-ефект такого малюнка.

Голографічний принт — це тренд, що потихеньку захоплює всіх модників і модниць. Це і недивно, адже ефект на одязі з таким принтом — неперевершений. Речі на сонці та від кольорових ліхтариків відблискують різними барвами, що створюють необхідну яскраву атмосферу довкола. Завдяки унікальному нанесенню принт не тільки добре триматиметься на одязі після прання, але й виживе на найбільших дискотеках і тусівках. Йому не страшні розлиті напої чи ненавмисно кинуті закуски. До речі, такий принт класно носити на зустрічі, де вам просто потрібно сіяти, оскільки різнокольорові відблиски від малюнка привернуть увагу в радіусі декількох десятків метрів.

Металічний принт — це те, що потрібно любителям «класики» (якщо можна так сказати). Адже попри мінімалістичне виконання принта одяг може стати окрасою будь-якого гардероба. Існує 2 різновиди металічного принта — срібний і золотий. Залежно від ваших уподобань ви можете підібрати ідеальний варіант одягу. Хоча радимо купити обидва, адже з цими принтами, як і з сережками, завжди хочеться змінити срібло на золото та навпаки.

Ще не вірите в настання нової ери принтів? Ще маєте сумніви? Ні? Ну тоді всі дороги ведуть до… ні не до Риму, а до нашого магазину. Запасайтеся сонцезахисними окулярами, позаяк такі принти можуть осліпити своєю красою та яскравістю :)

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!