UA | RU
0
color
Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Правила догляду за принтованим одягом

Правила догляду за принтованим одягом

Ми впевнені, що всі коли-небудь зустрічалися з проблемою, яка пов’язана з правильним доглядом за одягом. Адже так складно попрати, попрасувати та не зіпсувати улюблену річ (знаємо на особистому прикладі). І навіть ці етикетки не завжди можуть допомогти у виборі правильної температури води та праски. Тому, щоб полегшити вам трішки життя, ми вирішили дібрати основні помилки під час догляду за речами та дати декілька порад, які допоможуть вам у складних ситуаціях.

Правильне прання — запорука успіху

От настав цей момент — ваша футболка з написом, худі, світшот тощо забруднилися. Що потрібно робити? Так, звичайно, прати. Проте не поспішайте кидати у пральну машину та ставити на стандартний режим прання при 60 градусах. Тут потрібна обережність. Для такого одягу є певні обмеження, а саме — не більше 30 градусів та делікатне прання. А також ніяких відбілювачів! Тільки так ви можете зберегти принт, не пошкоджуючи його вигляду. А ще це хороший спосіб, щоб річ не линяла і була як новенька.  

Також не забуваємо, що обов’язково потрібно вивертати такий одяг навиворіт під час прання. Це допоможе уникнути втрат. Тому що в інакшому випадку при сильному віджимі ви зможете пошкодити принт. Крім того, пам’ятаймо, що такий одяг потрібно прати тільки з речами подібного кольору. Тобто біле з чорним — це табу.

Після прання спокійно розвісьте річ. А взагалі найкраще — це поставити на вішалку і винести у тепле місце. Саме так ви зможете зекономити час ще й на прасуванні (а у наш час постійних запізнень — це дуже потрібно).

Прасування та зберігання одягу — не так важко, як здається!

Отут дійсно помилок рідко вдається уникнути. Перше, про що вам потрібно знати, — принтований одяг прасується навиворіт. Тобто саму футболку прасуємо так, як вимагає від цього річ, а принт вивертаємо на іншу сторону. Варто знати, що під час прасування принтованого одягу необов’язково зменшувати температуру. Достатньо просто робити це через додаткову негрубу тканину. Це дуже важливо, бо можна буде легко зіпсувати малюнок / надпис і ніяк це не повернути назад.

Отож, якщо розібратися, то догляд за принтованим одягом нічим не відрізняється від догляду за звичайним. Дотримуючись наших правил, речі завжди будуть мати ідеальний вигляд, ніби ви тільки-но їх купили. І пам’ятайте: NU SHO завжди допоможе створити новий якісний та креативний одяг!

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!