Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Поки свято наближається, подарунки на 8 березня обираються

Поки свято наближається, подарунки на 8 березня обираються

Цей день настав… Апокаліпсис всесвітнього масштабу наближається до нас, коли небо затягне великою хмарою та всі грішники отримають свої покарання. Найбільше страждатимуть ті, хто віддав свої сили на розваги та гуляння, ніж на підготовку до найважливішого дня у цьому році. Так би могла починатися фантастична книжка про кінець світу, але ні — у нашій інтерпретації це початок святкування 8 березня для тих, хто забув про нього та не потурбувався про подарунки дівчині, жінці, мамі тощо. Фантастика фантастикою, але це цілком реальним випадком може стати. Отож, начувайтеся. Щоб цього не сталося (ну хоча б у цьому році), пропонуємо прочитати наші практичні поради щодо вибору подарунка.

Будь-які новинки завжди в радість

З минулого свята жінок у нас з’явилося багацько новинок, що можуть «вписатися» в атмосферу цього дня. Наприклад, незабутнім подарунком можуть стати труси, та тільки не прості, а з прикольним написом, що зацінить ваша дівчина. Що ж може бути смішніше, ніж напис: «Вхід тільки по промокоду» чи «Об’єкт під охороною»? Ніби буденна річ, але й вона сподобається дівчатам, котрі можуть з гумором оцінити ситуацію.

Ще одним презентиком може стати посуд для щоденного користування — чашка та тарілка, які нагадуватимуть їй, наскільки сильно ви її любите та цінуєте (головне — аби потім цей посуд не полетів під час сварки, тож ховайте його у такі моменти якнайдалі).

Крім такого подарунка, можемо запропонувати подумати над купівлею «універсального бійця». Так, це подарункові сертифікати, які дають можливість придбати необхідні речі самостійно. Це дозволить зекономити час, зусилля та мінімізує незадоволення, несправджені очікування дівчини.

Поєднання подарунків, які виручають у хвилини негоди

Один подарунок жінці — це добре, а два — ще краще. Не правда? Навіщо розпилятися на вибір чогось одного, якщо можна купити декілька подарунків, аби порадувати свою другу половинку. Наприклад, можна спробувати скомбінувати гаманці та сумки. Чим не ідеальне сполучення? Гроші в гаманець, гаманець в сумочку, а сумочку на плече. Ну а ще можна подарувати крутецький кроп-топ і тимчасове тату, яке можна наклеїти на видиме місце (тільки не метелика на поперек). А як щодо комбінації усього представленого одягу в NU SHO — худі, футболки, кроп-топи, світшоти та шкарпетки? Тільки разом з вашим фірмовим написом. Одразу поповните гардероб на всі пори року.

Ну а якщо ви вже зовсім у відчаї, то купуйте милу листівку, парний пін і, звичайно, букет тюльпанів з улюбленими цукерками. Так ви точно будете на коні (о, дивіться, навіть дезодорант не пригодився).

Не втомимося акцентувати вашу увагу на можливості створення авторських принтів на одязі та аксесуарах (посуді, кепці чи шопері). Ну а що? Крута ж ідея, яка припаде до душі усім. Дійсно, хто б не хотів, аби йому нагадали про черговий смішний випадок (наприклад, неправильно вимовлене висловлювання може поповнити колекцію великих цитат) або про те, наскільки сильно ви любите та турбуєтеся про одне одного (чергове зізнання у коханні, проте написане на елементі гардеробу).

Подарунки для особливих

Ну а тепер інформація для «сильних та незалежних» дівчат, які не чекають хлопців, аби купити подарунок на 8 березня. Чи є такі серед нас? Думаємо, точно є! Ми готові подарувати всі квіти світу, але чи потрібні вони, коли є він… асортимент магазину NU SHO. Він повністю у вашому розпорядженні та чекає подальших дій. Як говорять у народі: «Сильним жінкам — сильні подарунки»? Ну а ось деякі наші пропозиції:

Взагалі варіацій подарунків можна вигадати безліч, проте пам’ятайте, що головне — аби вони йшли від душі. Усіх дівчат вітаємо з прийдешнім, а з хлопцями не прощаємося (пссс, поспішайте за подарунком поки є ще час).

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!