Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Подарунковий сертифікат — те, що запам’ятається

Подарунковий сертифікат — те, що запам’ятається

Остаточно зневірилися у можливості щось подарувати на Новий рік (та й взагалі на будь-яке свято)? Думаєте, дарувати гроші — це минуле сторіччя? Пристрасно бажаєте, аби ваш подарунок сподобався? Є хороша новина! Але, перш за все, пообіцяйте, нею скористатися. Нарешті цей день настав і у нас з’явилися подарункові сертифікати, що відкривають безліч воріт для купівлі ДІЙСНО потрібного товару. Це нібито індивідуальна золота карта в асортименті NU SHO, що дає вам безмежну владу (не над людьми, звичайно, але теж приємно). Якби Скрудж Макдак жив у реальному світі, він би обов’язково інвестував усі гроші в такі приємні подарунки. А відомий фільм назвали би «Володар подарункових сертифікатів: Хранителі скарбів», герої якого змагалися за цінний презентик у Середзем’ї (aka надмірному товарному асортименті). Так-так, ми знаємо, про що говоримо. Отож, давайте більше дізнаємося про сертифікати.

Приємний вибір, який не обтяжує

Подарунковий сертифікат — спосіб реалізації бажань будь-якої людини. Адже ви не нав’язуєте їй ваші подарунки (книжки, чашки або ж абонементи в зал), ви даєте вибір «ну ось я тобі дарую сертифікат на 1000 гривень, бери все, що тобі потрібно». Гуляй душа, аби тільки грошей вистачило!

Аби зрозуміти, наскільки це круто, можна провести паралелі з дитинством: всі ж ми так раділи, коли отримували дозвіл від батьків купити будь-яке, на наш смак морозиво в магазині. Так і тут: червоне світло світлофора «хочу придбати та можу придбати» плавно перемикається на зелене. Отож, на старт! Увага! Руш!

Крім того, зазначимо, що такий подарунок залишиться надовго в пам’яті, бо він буде свідомим і давно бажаним. А значить, людина, якій ви його подаруєте, буде вдвічі вам вдячна. Адже ви дасте зрозуміти, що вона для вас важлива, а її думка багато що значить.

Від теорії до практики

Сертифікат на подарунок складається з картки, на якій зазначено унікальний код, та картонного пакування. Якщо боїтеся, що не зможете використати сертифікат, то усередині ми прописали правила використання. Однією з найбільших переваг цього подарунка є необмежений термін дії, тобто вам не потрібно буде поспішати з купівлею, можете все спокійно зважити й обрати найкращий подарунок.

Тепер поговорімо про різновиди сертифікатів. Їх є три: хороший для тих, на кого вам не байдуже, неймовірний для усіх, хто займає почесне місце у вашому серці, й унікальний для найулюбленіших і найближчих для вас людей.

Для того, щоб використати сертифікат, потрібно зробити декілька простих кроків:

  1. Уважно переглянути весь асортимент.
  2. Обрати декілька товарів.
  3. Якщо ви математик, то обрахувати загальну суму самостійно; якщо ні, то скористатися калькулятором чи автоматичним підрахунком суми замовлення на сайті.
  4. Під час замовлення в коментарях вказати унікальний код зі сертифіката.
  5. Радіти життю, та чекати замовлення у найближчі 1-2 дні.

Правда все просто? Ніяких вам магічних заклинань або банківських договорів.

Можна безліч разів почути, прочитати про наші сертифікати, але навіщо? Ви ж можете їх одразу купити та скористатися ними. Як мати благословляє молодят на щасливе майбутнє, так і ми, NU SHO, бажаємо вам хорошого шопінгу в нашому магазині з чудосертифікатами.

 

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!