UA | RU
0
color
Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Подарунки на 14 лютого

Подарунки на 14 лютого

Ох, час так швидко летить. Наче тільки вчора нарізали олів’є, наряджали ялинку та чекали, що 2020 рік багато що поміняє (ну як зміни?). Аж не віриться, що за 2 тижні у нас вже День закоханих і потрібно бігати та вибирати подарунки для своєї другої половинки. Частково ми вже розповіли у попередніх статтях, які подарунки на 14 лютого чоловіку та які подарунки на 14 лютого жінці можна подарувати. Але все ж таки хочеться підсумувати все сказане.

Даруйте емоції жіночій половині людства!

По суті цей день є офіційним приводом порадувати близьку вам людину. І неважливо, хто це — жінка, дівчина або просто однокласниця, яка давно подобається. А що хочуть більшість з них? Так, мімімішні предмети, які можна буде через роки переглядати та згадувати щасливі моменти. І це не обов’язково повинні бути лакшері презентики. Розглянемо, який можна купити подарунок на 14 лютого на різних етапах відносин.

Перший етап — цукерочки, квіточки, листівочки. У цей період ви тільки дізнаєтеся більше про другу половинку, шукаєте цікаві особливості та просто насолоджуєтеся часом, проведеним разом. Відверто — це найлегший етап у плані подарунків, тому що ніхто не очікує один від одного поїздки на Мальдіви або новеньку машину. Тут головне — увага. Тому ідеально підійде канцелярія (різноманітні ручки, листівочки з признаннями у коханні або інші цікавинки), цукерочки або подарунок, зроблений власними руками.

Другий етап — наче живете разом, але ще не одружені. Отут починається справжнє пекло! Адже цукерками вже не здивуєш, потрібно думати глобальніше. Що може бути краще, ніж елегантна сумка або модний гаманець? Відповідь очевидна. Тож, швиденько обирайте варіант, який максимально сподобається дівчині.

Третій етап — одружені. А ось для таких пар ідеально підійде у подарунок одяг. Так-так, вам не почулося. Це може бути парний одяг або просто річ, про яку давно вже мріяли. А якщо це ще й з власним написом, то взагалі ляпота.

Четвертий етап — чекаєте разом пенсії та гарбаєтеся у городі. Тут найкращим подарунком може стати тільки увага та турбота. Тому приходить на зміну цукеркам та квітам тепла шапка, пледик або шкарпеточки, які не дадуть замерзнути взимку.

Зробіть чоловікові свято!

Тут, здається, не має сенсу розбивати подарунки на етапи, тому що з чоловіками все набагато простіше! Не потрібно мізкувати над цим днями та ночами. Попри вік і захоплення, у чоловіків є «стандартні» подарунки, які вони хочуть отримати на День закоханих (та й взагалі на будь-яке свято) — елітна фляга, елегантний портсигар або модний одяг. Усе це можна знайти у нас, якщо що!

А якщо всі запропоновані варіанти не для вашого чоловіка, то просто подбайте про його здоров’я та купіть теплу шапку або термочашку. До речі, це свято — прекрасний привід змінити стиль вашої другої половинки, якщо вам він не подобається. Купіть модний рюкзак, оновіть старий гаманець та подаруйте нарешті шкарпетки. Тільки не «класичні», а оригінальні, з написом.

Тепер здається, що День закоханих точно вам не ворог. Ви озброєні та можете спокійно чекати цієї події (тільки, звичайно, не забудьте купити подарунок). Можемо підсумувати, що в NU SHO ви знайдете оригінальний подарунок на 14 лютого, попри вік і стать. Тож, ласкаво просимо у наш магазин і будьте тут як вдома!

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!