Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Подарунки до Миколая купуй заздалегідь

Подарунки до Миколая купуй заздалегідь

Хо-хо-хо, що це до нас несеться? Ні, це не метеорит і не зірка, це прийдешній День святого Миколая. Ану зізнавайтеся, хто вже придбав подаруночки? Так і знали, що мало таких. Ну тоді традиційно до цього дня підготували корисну статтю про те, як можна облегшити вам життя та не витрачати дорогоцінний час на вибір презентів.

Готуйтеся, ми… ні, не взлітаємо. Усього лише починаємо подорож у світ корисних передноворічних порад.

Перша порада: користуйтеся «розумним» підбором подарунків від NU SHO

Так звучить істина! Дійсно, ми здивовані, що не всі чули про наший алгоритм підбору подарунків. Як так? Він же дійсно ніби чудодійний засіб: рятує в будь-які моменти — треба подарунок на перше побачення, спільний Новий рік чи на десяту річницю весілля? Не біда, справимося!

Як же він працює? Проходите опитування на 5 запитань і вуаля! Механізм сам підбирає вам найкращі варіанти. Правда, приготуйтеся, що вам треба буде відповісти на такі запитання:

  1. Для кого — стать і ким ця людина є для вас?
  2. Скільки їй років?
  3. Яка подія змусила вас шукати подарунок?
  4. Що полюбляє, чим захоплюється?
  5. Який бюджет?

Відповівши на ці запитання (чесно!), можна отримати перелік мегакрутих подарунків. Детальніше можете прочитати, як користуватися «розумним» підбором у нашій статті.

Друга порада: аналізуйте, що зараз у топі

У нас ви знайдете, що тільки душа забажає — і одяг моднячий, і літературу цікаву, і посуд якісний. Але щоб, не розпорошуватися на весь асортимент одразу пропонуємо переглянути наш ТОП-5 унісекс подарунків на Миколая:

П’яте місце — сумка. Усе зроблено для того, аби тільки руки не мерзли. Закинув на плече і все — грієш руки в кишенях.

Четверте місце — труси. Потурбуйтеся, аби йому або їй було в чому ходити навіть тоді, коли вимкнули світло та попрати речі немає можливості.

Третє місце — посуд. Чашка та тарілка — чим не ідеальне комбо?

Друге місце — література (комікси, манги, артбуки чи книги). А чим їй/йому ще займатися вечорами, коли вас немає?

Перше місце — теплий одяг. А це: худі, світшоти, шапки та шкарпетки. Що-що, але ось вони дійсно знадобляться в таку зимну холодну погоду.

А взагалі варіацій можна скласти багацько — від прикольного скетчбука до тимчасових тату, від наручних годинників до пінів тощо. А головне — за якість продукції ми відповідаємо душею, тілом і совістю. Де ви ще таке бачили?

Третя порада: якщо є можливість створити щось самостійно — робіть це

Якщо ніщо з цього вам не підійшло, маєш альтернативу від NU SHO — створити подарунок власноруч. Тут може бути декілька варіацій:

  • або скласти подарунковий бокс із наявних товарів;
  • або нанести власний принт на одяг, аксесуари чи посуд.

Якщо з першим пунктом усе зрозуміло, то про другий можна розповісти трішки більше. Ви можете нанести малюнок чи напис у нашому онлайн-конструкторі. Тільки не хвилюйтеся: нічого складного тут немає. Цей механізм налаштований так, щоби максимально спростити роботу і вам, і нам. За допомогою панелі можете обрати розмір, колір, розміщення принта, а також завантажити вашу авторську картинку чи світлину. Так що, не такий страшний вовк, яким його малюють (у нашому випадку: не такий страшний онлайн-конструктор, яким його описують).

Ну що? Спростили ми трішки вам життя? Еге ж, ми просто такі ж були раніше: не знали, де знайти хороші презентики близьким. Як добре, що ви з’явилися в нас (завдяки вашій довірі та любові ми можемо розширювати наш асортимент), а ми у вас. А тепер бігом поспішайте на пошуки «Острову скарбів» (АКА: «Острову найкращих подарунків»).

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!