Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Вибрати подарунок на День захисників і захисниць ще не було так просто

Вибрати подарунок на День захисників і захисниць ще не було так просто

О, ні, тільки не це! Серце б’ється в шаленому ритмі та здається втекти від цієї події вже неможливо — до 14 жовтня залишилися лічені дні, а подарунка ви так і не підібрали. Не поспішайте брати карвалол, ми все «порішаємо». Методом проб і помилок знайшли топ-5 найкращих презентів до цього свята. Ой, а що це ми гаємо час? Його ж не так і багато, тому приступімо до практичних порад.

День не тільки чоловіків, але й жінок

Хоча це свято відносно молоде для нас, але воно потихеньку стає частиною культури незалежної України. З 2014 року 14 жовтня українці святкують не тільки Покрову, але й День захисників і захисниць України. «У чому ж зв'язок між цими поняттями?» — запитаєте ви. Усе дуже просто: Покрова — це улюблене свято козаків, а ми, як нащадки справжніх вояків за нашу Батьківщину, продовжуємо дотримуватися традицій минулого. Тобто, що ми маємо: у цей день вшановуємо не тільки сучасних героїв України, але і представників збройних формувань більш ранніх століть.

Варто додати, що з цього року свято День захисника перейменували на День захисників і захисниць України. А це значить, що святкують усі-усі, хто причетний до військової оборони та захисту нашої країни. «От тобі й на, я просто чоловічий подарунок не можу підібрати, а тут ще й потрібно щось універсальне (і для чоловіка, і для жінки)», — у думках промайнуло міркування. Кіп калм, усім залишатися на своїх місцях! Ми врятуємо вас і це свято — NU SHO склав перелік найбільш вдалих презентів, що задовольнить потреби обох статей. А на додачу, рекомендуємо зберегти цей список на майбутнє, оскільки День Збройних сил України (6 грудня) не за горами.

Подарунки до свята, за які точно не соромно

Що ж такого презентувати, аби потім із вами людина не перестала спілкуватися — оце одвічне запитання, а не ваші «бути чи не бути?» та подібні. Готуйтеся, ми подбали про цей момент! Нижче представлені найкращі з найкращих варіантів від NU SHO.

1 місце — подарунковий набір

Розпочнемо з класики жанру — з готових наборів, які складаються з тематичної підбірки трусів і шкарпеток. Тільки не поспішайте закочувати очі, це не просто набори, які будуть переходити з покоління в покоління (передаровувати комусь же треба). Це речі, які сподобаються абсолютно всім, позаяк погодьтеся, що шкарпетки чи труси — це те необхідне за будь-якої погоди, нагоди чи навіть пригоди. Жити без них — це як жити без ранішньої кави (наче б то й можна, але навіщо так знущатися з організму?). Готові варіанти наборів підкорять серце (а може не тільки серце) наших захисників і захисниць, навіть не сумнівайтеся!

У NU SHO ви знайдете готові набори, які тільки душа забажає — від позитивних і смішних до саркастичних і… ні, не сумних, а з приколом. Впевнені, що кожний захисник чи захисниця під строгою формою, але зі спідньою білизною від нашого магазину, зможе відчути себе якимось Суперменом чи Супервумен (у яких під звичайним одягом ховалося геройське обмундирування). Ви вже підібрали щось? Оооо, оце й так! Як це ні? Хутчіше шукати їх!

 

2 місце — гаманці або сумки

Кишені — то, звичайно, добре, але бігати разом із копійками (які так і хочуть вирватися на волю), не зовсім зручно. Погодьтеся, аге ж? Тут і потрібні такі магічні помічники, як сумки або гаманці. Матеріал, з якого виготовлено наш асортимент, пройде і вогонь, і воду, і навіть суворі військові будні. А ще не варто забувати, що ці аксесуари ідеально пасуватимуть під форму (а що ви думали, ми не подбаємо про естетичне?).

 

3 місце — одяг із власним принтом

Цей подарунок настільки крутий, що ми не можемо перестати його радити, тому що він поєднує в собі й авторський індивідуальний задум, і можливість виразити свої справжні думки і емоції, й універсальність. Не подарунок, а найкраще, що вигадало людство (досить скромно сказано?).

 

4 місце — термочашка

Що б хто не говорив, але зиму ніхто не скасовував, а відповідно не скасовували й холодів. Отож, запасатися «зимовими» атрибутами потрібно (читати: треба!) уже зараз. Допоможіть це зробити іншому — і буде вам щастя! Термочашки від NU SHO, впевнені, завдяки оригінальним дизайном стануть обов’язковим атрибутом у руках кожного.

 

5 місце — наручні годинники

Для людей, які хоч коли-небудь відбували службу, час — це ознака дисципліни (згадаймо хоча б історії про заправляння ліжка за час горіння сірника). Тому особливим, а надто дуже потрібним, подарунком може стати годинник. І хоча ера смартфонів давно наступає на п’яти традиційним аксесуарам, але наручні годинники ще достойно тримають оборону (правда, прекрасна алюзія до наших захисників?).  

Не зрозуміли, а чого ви ще досі читаєте це? Швиденько біжіть підбирати подарунки, поки все не розкупили!

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!