UA | RU
0
color
Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Ну Шо? Нам 3 роки!

Ну Шо? Нам 3 роки!

Всім привіт!

1 серпня, сьогодні офіційно почався наш шлях бренду, шлях до нової культури. Це наш міні-звіт для тебе про те, що ми зробили та які наші подальші плани, сідай зручніше, ми починаємо.

Чи було легко нам ці три роки? Звичайно, що ні, але ми дуже вдячні тобі, бо твоя любов і підтримка не давала нам засумувати навіть у найважчий час. 

Що нового за цей рік?


Насправді, дуже багато як дрібних, так і глобальних змін. Кожен наш день, це покращення попереднього, ми вдосконалюємось невпинно та постійно. 
За цей рік з найголовніших вдосконалень можна відмітити: відкриття пункту самовивозу в м.Тернопіль, запровадження фірмового пакування, більше ніж 7 нових видів товарів для нанесення, нові техноголії нанесення, поповнення товарів більш ніж на 1200 нових позицій та введення програми лояльності.

Які наші цілі на наступний рік?


В наших планах дуже багато нових ідей, такі як: розробка модуля підбору подарунків для сайту, розробка подарункових сертифікатів, повна автоматизація роботи бренду, розробка мобільного додатку, значне збільшення кількості товарів для нанесення, розширення асортименту матеріалів для нанесення, нові методи нанесення та відкриття ПЕРШОГО ФІЗИЧНОГО МАГАЗИНУ NU SHO.

Тому слідкуйте за нашими оновленнями, та розвивайтесь разом з нами. Ми станемо більше ніж бренд, ми станемо частинкою твого життя.

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!