UA | RU
+380983826776
0
Ваше замовлення

0

cart

Ов, твоя корзина ще досі порожня? Час нушошопитись по повній!

В каталог

Нові можливості особистого кабінету в NU SHO

Нові можливості особистого кабінету в NU SHO

Спішимо вам повідомити, що ми пофіксили та оновили функції особистого кабінету на нашому сайті. Що нового?


 1. Полагодили вхід в кабінет через Facebook. Тепер це відбувається буквально за 2 секунди. Щоб увійти достатньо натиснути на іконку у вкладці особистого кабінету, як на нашому зображенні:

 2. Не потрібно щоразу вводити свої особисті дані. При заповненні особистих даних в кабінеті, ці дані автоматично заповнюються під час оформлення замовлення.

 3. Добавлена можливість зберегти дані для доставки. Обирай в кабінеті зручний спосіб доставки: Новою поштою, кур‘єрською доставкою, або ж міжнародною доставкою, заповни дані та використай їх в один клік під час оформлення замовленння в корзині.

 4. Полагодили історію замовлень. Тепер ти можеш переглядати всі свої покупки в NU SHO, відслідковувати на якому етапі твоє замовлення та одразу отримати номер накладної.

Ми плануємо додавати на регулярній основі нові зручні та круті оновлення нашого сайту. І ти можеш нам в цьому допомогти. Пиши свої завауваження  та побажання нам на пошту: vseprodazh@gmail.com. А також не забувай, що найкраща допомога нашому бренду — це робити покупки. Тому вперед нушошопитись та відриватись на повну!

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!