Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Немає ніяких перешкод для друку будь-яких зображень

Немає ніяких перешкод для друку будь-яких зображень

Часи йдуть, а дещо залишається незмінним? Стара футболка, яка бачила все, джинси, які ледве зводять кінці з кінцями на вашому животику, чи худі, що втратило колір після десятого прання, — ось такий ваш гардероб? Серйозно? Десь у стороні ридають працівники NU SHO. Ну як так можна?

Передбачивши цю ситуацію (так-так, ми теж опинялися в подібних), підготували для вас... ні, не одяг, а можливість вирізнятися серед сучасного мас-маркету. Є здогадки? Ну згадайте, про що ви нас уже давно просили! Так, можливість друку цілих картинок чи світлин на одязі! Чекайте-чекайте, ми говоримо не про білі футболки з фотографіями закоханої пари, які були популярними подарунками на День святого Валентина декілька років тому, а про нанесення такого принта, що не відала сучасна мода.

Векторні зображення — то звичайно добре, але як щодо растрових?

Щодня нам життя підкидує нові виклики: як пережити цю робочу п’ятницю, аби потім наступила «гаряча» субота, скільки потрібно з’їсти на вечерю, щоби не жаліти про зайві калорії, та як черпати енергію, коли, здається, усе навколо рухається в шаленому потоці. Не скажемо, що маємо точну відповідь на це запитання. Однак знаємо, як можна мінімізувати ризики. У цьому допоможе друк повноцінних зображень на одязі від NU SHO. Не вірите? Ну тоді ось аргументи:

По-перше, будь-яка втома, роздратування чи сум — це наслідок звичної роботи, відсутність позитивних емоцій протягом довгого періоду часу. Позаяк одяг, на якому зображений улюблений персонаж мультфільму, картина художника, якою ви постійно надихаєтеся, чи навіть старий банальний мем, який завжди розсмішить, може стати порятунком від банальності, рутинності. Просто одягнув його та й усміхаєшся, коли бачиш себе в дзеркалі.

По-друге, жити потрібно так, аби потім не жалкувати про свої вчинки. Маєте ідею нанесення зображення на футболку? Камон реалізувати її і скоріше приміряти на собі! Друк растрових зображень — це заклик до дії!

Ну а ще не забуваймо про найголовніше — це дійсно принесе свіже дихання вашому гардеробу й урізноманітнить стиль буденного одягу.

 

Друк фотографій на футболці — повернення в двохтисячні роки? Ні, новий тренд серед молоді

Нанесення принтів із вашими картинками має свої переваги. Насамперед не потрібно розбиратися у векторній графіці, колір зображення зберігається під час друку та виглядає реалістично, що додає природності принту. Ну а також це новий рівень у друкуванні на одязі, адже погодьтеся, не всі можуть гарантувати якісний кінцевий продукт, якщо ми говоримо про растрову графіку. Процес друку від NU SHO триває до трьох днів, а все завдяки швидкому перенесенню плівки на тканину. І ціна така сама, як за нанесення принта з написом.

Якщо досі хвилюєтеся, куди зможете так одягнутися, маємо декілька варіантів:

  • Посварилися з другою половинкою: будь-який конфлікт можна залагодити, просто надрукувавши її/його фотографію на своєму одязі. Одягнули, здивували та поцілували — ось девіз щасливої пари.
  • Не маєте що одягнути на випускний: просто футболка, світлина вчительки, яка вас максимально бісила, трішки впевненості — ідеальне комбо для того, щоби запам’ятатися та ввійти в новий етап життя з феєрверком (нехай навіть ці іскри будуть з очей цієї жіночки).
  • Працюєте в успішній компанії, одначе про це навіть ніхто не здогадується: тут у хід йде корпоративна футболка із зображенням цілого штабу, аби всі бачили, з ким мають справу.
  • І ще купа інших ситуацій.

То який висновок? Одяг із надрукованим растровим зображенням згодиться завжди та будь-де, навіть не сумнівайтеся. Тільки от може бути пізно, тому поспішайте до… кхм, ну ви знаєте, де краще виконають ваше замовлення та допоможуть у реалізації ідеї. Чекаємо!

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!