Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Навіть Ван Ґоґ‎ оцінив би нові шопери з його картинами

Навіть Ван Ґоґ‎ оцінив би нові шопери з його картинами

Увага, увага, розшукуються справжні цінителі мистецтва та люди, які ходили в культурні заклади (себто театри, картинні галереї та музеї) не тільки, коли змушували це робити в школі. Є такі? О, чудово, а то ми подумали, що наша новинка не знайде своїх покупців.

Оскільки карантинні обмеження накладають свої корективи на подорожі та відвідування громадських місць, ми вирішили перетворити буденні речі в мистецтво! Геть нудні однотонні шопери, тепер місце тільки яскравим еко-сумкам з репродукцією відомих картин на них. Цікаво дізнатися яких саме? Далі у статті знайдете підказки.

Кінця-краю немає еко-сумкам від NU SHO

Уже ні для кого не секрет, що шопери — це справжня знахідка проти «пакету з пакетами». Купив одного разу та користуєшся ним до тих пір, поки ручки від сумки самі не скажуть «допоможіть». Проте поговорімо про те, чому не варто купувати розкручені брендовані шопери будь-де. Адже дійсно якісний шопер він і в Африці буде хорошим шопером. Тому ще давно, на хвилі мейнстріму на еко-сумки, команда NU SHO вирішила запустити свою лінійку за об’єктивну характеристику «ціна – якість». Навіщо ж переплачувати?

А ще потрібно пам’ятати, що в нас ви зможете шопери купити абсолютно різні за візуальним оформленням. Наприклад, є вибір між мінімалістичними на карантинну тематику, є ті, що прямо говорять любителям кульків «астановітєсь», а є такі, котрі подарують відчуття свята у черзі на касу. Ну і, звісно, не забуваємо про онлайн-конструктор, адже він так сумує за новими запитами від вас.

Не маєш часу піти в галерею? Тоді купуй шопери в NU SHO

Отож, поговорімо про нову лінійку шоперів, яка вже встигла викликати резонанс у деяких з наших покупців. Назвімо її умовно «Доторкнися до мистецтва». Мета випуску саме такої продукції в тому, що мистецтво — це не тільки речі, які перебувають у Луврах, Національних галереях чи всесвітньовідомих музеях. Ні, витворами мистецтва можуть стати буденні речі, у які додані вкраплення метамодерну. Простіше кажучи: це все, що викликає у нас піднесені почуття.

На додачу, ситуація, яка зараз у світі, змушує нас шукати спосіб долучитися до образотворчості хоча б на рівні пошуку аналогів. Якщо все, про що ми говорили раніше, вам цікаво, то розгляньмо найцікавіші варіанти шоперів з відомими картинами. Розгадаєте з якими?

Перший шопер із зображенням однієї мексиканки, яка сколихнула весь світ. Найчастіше її картини нагадують різнокольорове марево з фантастичними вкрапленнями. Ааа, ледве не забули. Її прихильниці наслідують художницю просто малюючи моноброву. Ну що здогадалися?

Ну так, звичайно, це ж відома Фріда Кало, гаряча жінка, яка сколихнула весь світ своїми картинами.

Наступний екземпляр — це для справжніх знавців нічних пейзажів. На ньому зображено зорі, місяць та село, огорнуте тьмою. Картина є чудовим прикладом імпресіонізму. А ще автор добре розумівся на анатомії, адже знав, як краще відрізати собі частину вуха.

Думаємо, найуважніші вгадали, що це безсумнівно картина Ван Ґоґа «Зоряна ніч».

Ну і на крайньому шопері зображений люблячий батько (і неважливо, що у нього в руках вила) та його донька. Їхні «щасливі» обличчя прямо пашіють радістю (сарказм), проте саме ця картина є найбільш упізнаваною в американській культурі.

Якщо ви відгадали, то вітаємо. Ви або знаєтеся на мистецтві краще, ніж вимагає цього шкільна програма, або вже переглядали наш каталог з новенькими шоперами. І це — «Американська готика» від Ґранта Вуда.

Що ж, наша маленька вікторина закінчилася, проте це не значить, що ви не можете перевірити свої знання самостійно. Поспішайте переглянути інші сумки з тканини. Можливо, деякі з них вас надихнуть на створення чогось свого, що ми зможемо теж надрукувати на наших шоперах!

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!