Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Наш шкільний рюкзак - це дещо більше

Наш шкільний рюкзак - це дещо більше

Вам досі здається, що школа це була найкраща пора? Час, коли не потрібно паритися над дорослими проблемами або ж єдиним траблом могла стати тільки двійка з математики? Ага, шкільні роки надовго залишаться в нашому житті. Приємними нотками ностальгії можуть стати старий випускний альбом, знайдена любовна записка від однокласника / однокласниці або ж золота медаль. Але очевидно, що ностальгію викличе ще й шкільний портфель, що завалявся на горищі. Оце спомин… Часи йдуть, а щось залишається вічним. «Що?» — запитаєте ви. А довгі та нудні вибирання рюкзака вам нічого не говорять? Вони завжди були, є і будуть найважчими серед рутини кожного учня. То ж, поговорімо про цей обов’язковий елемент і спробуємо з’ясувати основні правила вибору.

Що ж зараз у моді?

Згадаймо час, коли модними були шкільні рюкзаки з популярними музичними групами. Це був фетиш кожної другої учениці. А ось швидкісні автомобілі були привілеєм хлопців, які здавалися крутішими за інших і додавали 10 балів привабливості до карми власника. Що ж, це вже стало моветон (і це дійсно радує!). Усе менше можна спостерігати на вулиці учнів, які красуються подібними екземплярами.

На зміну прийшли простенькі, мінімалістичні рюкзаки. «Фу, однотонність — то ознака сірої маси», — можна почути від хейтерів. Ми готові з ними посперечатися. Адже впевнені, що нічого не може бути краще, ніж «спокійна» річ для активних підлітків. Їм не потрібно змагатися серед однолітків за допомогою різноманітних замочків, малюнків і застібок. Адже не дарма говорять: «Усе геніальне — просте».

Трендом останніх років можна по праву вважати простоту в деталях і відчуття міри. Саме вони стали основними орієнтирами у світі пошуків ідеального портфеля.

Кожному учню своє

Перше, що потрібно пам’ятати при виборі шкільного рюкзака, — це необхідність враховувати побажання самого власника. Не соромтеся запитати, а що дійсно хоче ваша дитина, племінник, онука, ви самі (чи для кого ви там обираєте?). Комусь принципово мати саме червоний портфель, а хтось навпаки.

Врахувавши всі побажання, варто йти на пошуки. Базар, магазин чи знайома мамина подружка з Америки, яка готова переслати недорогий портфель за дорогі гроші — що ж обрати? Скажемо точно: можна купу часу витрати на перевірку того чи іншого варіанту, а можна просто зайти в NU SHO. Наш рюкзак в школу просто вражає, бо якість — на високому рівні. Тканина, декоративні елементи та зовнішній вигляд не залишать у спокійному стані ваше сердечко. Отож, час здійснювати мрії!

Основні правила для вибору ідеального варіанту

Є декілька функцій, які повинний виконувати дійсно хороший портфель в школу:

  • захисна для вмісту рюкзака. Це можна досягти за допомогою екошкіри, поліестера чи цупкої водовідштовхувальної тканини;
  • мотиваційна, або «ми стільки грошей витратили на твої «причандали» в школу, що ти просто маєш вчитися добре». Саме це змушує нас гризти граніт науки та нести важкий гніт;
  • оціночна. Ця функція формує імідж власника портфеля серед однолітків і сприяє добрій соціалізації. Адже що краще поєднує людей, як не «а де ти придбав такий крутий рюкзак?».

Крім задоволення цих функцій, потрібно докладати максимум зусиль для ревізії та тесту сумки. Зважайте на блискавки, кількість кишень, тканину всередині та якість швів. Або можна просто довіритися нам і спробувати наші портфелі особисто.

Отже, життя змінюється, часи йдуть, а щось залишається вічним — вибір портфеля. Однак завдяки сучасному ритму технологія купівлі зазнає змін. Тепер не потрібно довго ходити й вибирати, можна просто зайти в NU SHO.

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!