Ваше замовлення

0

cart

Ов, твоя корзина ще досі порожня? Час нушошопитись по повній!

В каталог

Міжнародна доставка в NU SHO - Твій бренд з тобою

Міжнародна доставка в NU SHO - Твій бренд з тобою

Закінчуємо місяць чудовими новинами! Ми добавили можливість оформити міжнародне відправлення на нашому сайті. Тепер не існує жодних обмежень та відстаней, які б ми не могли здолати. 

Як оформити міжнародну доставку?

Після заповнення даних та вибору зручного способу оплати в пункті «доставка» потрібно обрати «міжнародна доставка». В деяких випадках, після вибору способу доставки «міжнародна доставка» не підтягуються рядки для заповнення даних. Рекомендуємо почистити кеш браузера та спробувати повторно. Або скористатись анонімною вкладкою браузера. 

Після того, як ви обрали спосіб доставки «міжнародна доставка», вам потрібно заповнити всі рядки та натиснути «Оформити замовлення». Коли ваше замовлення буде опрацьоване, з вами зв‘яжуться в зручний для вас спосіб, щоб підтвердити ваше замовлення та прорахувати вартість доставки. Вартість доставки оплачується перед відправкою замовлення.

Важливо! Для відправки закордон ваші дані потрібно заповнити латиницею. Міжнародні відправлення ми здійснюємо виключно по передоплаті. Більш детальніше про міжнародну доставку прочитайте тут.

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!