Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Месенджер — це більше, ніж просто сумка

Месенджер — це більше, ніж просто сумка

Ой, поспішаємо повідомити новину, яка шокувала світові модні будинки, — в NU SHO з’явилося дещо надзвичайно важливе. Для тих, хто чекав появу цієї речі в магазині, хто вишукував на китайських сайтах аналоги, хто не міг дочекатися цього дня, ми підготували щось фантастичне. Ваші здогадки? Ультрамодні сережки? Мимо! Надтонкі окуляри? Знову не те! Годинник з вбудованим пультом від вашого розумного будинку? Трішки не до нас! Отож, не будемо тягнути резину, адже знання — це сила (крім знання всіх косинусів і синусів). Нарешті в нашому онлайн-магазині з’явилися вони — месенджери. Так давайте тільки домовимося, що жарти про популярні застосунки з обміну повідомленнями викидаємо одразу в смітник «краще б таких жартів я не озвучував в слух». Які ж вони культові месенджери та чому вам ще прийдеться позмагатися з батьком за ці сумки — розповімо далі.  

Минуле VS сучасність — хто ж переможе?

Для того, аби уявити, як виглядає месенджер, варто згадати американські фільми та тамтешніх листонош. Згадали? Ага, їхні сумки для перенесення вантажу максимально схожі на сумки месенджери. А ще ними користуються різнороби на будівництві, кур’єри та люди, які не мають вільних рук для ще однієї сумки. Словом, усі ті, хто поспішає, бо «время не ждет».  

У 90-х месенджери були популярнішими, ніж бійки на дискотеках. Адже вони на відміну від сварки дарували хоч якесь задоволення. У них можна було покласти ключі від «копійки», гумку «Stimorol» і пару карбованців на газовану воду з автомата. Зараз ці сумки повернулися із забуття до зумерів, аби останні зрозуміли всю прєлєсть месенджерів. Хоча наповнення сумок трішки відрізняється від кінця попереднього століття (тепер важливо взяти антисептик, маску та паспорт), проте користі не менше.

Чому ви повинні обрати саме цю сумку у порівнянні з усіма іншими? Тут усе просто: вона ніби увібрала в себе переваги інших — місткість, наявність окремих відділень, мініатюрність. Це саме те, коли ви хочете вийти з дому та, з одного боку, вмістити всі речі всередину, а, з іншого, не таскатися з громіздкою сумкою. А ще месенджер може стати хорошим подарунком хлопцю на свято (тож, якщо запас «стандартних» презентиків у вас закінчився, час дарувати щось серйозніше).

Кожний знайде щось своє в сумці на плече

Ці сумки не плече підходять усім, позаяк зручний ремінець і місткий органайзер ідеально поєднуються для спільної довготривалої співпраці. Що? Не вірите? Ми готові це продемонструвати на прикладі різнорідних категорій людей і кинути вам виклик. Готові?

  1. Студенти та школярі. Важкі підручники, зошити та, можливо, ноутбук змушують страждати людей, що (НЕ)хочуть гризти граніт науки. Мало того, що купу речей з собою потрібно носити, та ще й не кожна сумка витримає. Тільки не він, месенджер…
  2. Спортсмени. Думаєте, легко ходити на тренування без запасної пляшки води, серветок чи окуляр? Звичайно, ні. Тут у справу вступають і сумки на плече, які легко можна транспортувати до найближчої роздягальні чи лави. Ну а там вже її залишити, аби не заважала.
  3. Гуляки. Ці люди дійсно знаються на розвагах і обізнані, як добре провести вільний час. Проте і їхні безтурботні будні можуть бути затьмарені наявністю телефону в руках і гаманця на горизонті. Допомагають у цій ситуації… ні, не кишені, а месенджери.
  4. Бізнесмени. У них все розписано чітко: о третій — конференція, далі — зустріч з бізнес-партнером, ну а ввечері — чергова нарада. Як тут все встигнути, не маючи надійного друга?

Ми можемо продовжувати цей список ще довго-довго, однак, впевнені, що хоч трохи скептиків переконали в перевагах сумок на плече. Якщо хоча б в однієї людини виникло бажання придбати месенджер після наших прикладів, то, вважаємо, що місію з інформування наших покупців про майбутній «бум» сезону виконано. Ми пішли готувати для вас чергові новинки, а вас запрошуємо переглянути наш асортимент.

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!