UA | RU
0
color
Ваше замовлення

0

cart

Нажаль, Ваша корзина порожня. Перейдіть в каталог, та оберіть потрібну Вам річ.

В каталог

Купи сумку з тканини — збережи планету

Купи сумку з тканини — збережи планету

 Проблеми навколишнього середовища досі не дають вам розслабитися? Думаєте, скільки ще наші нащадки проживуть на планеті? Турбують екологічні забруднення? Ми теж переймаємося питаннями, пов’язаними з майбутнім життям після нас. Тому намагаємося побороти величезну проблему сучасності — консьюмеризм. Тобто, природний стан речей, коли людина надмірно споживає товари. Цікаво, чи не головною причиною наших сучасників є пережиток минулої епохи, коли нічого толком й не було, а зараз потрібно надолужити згаяне? Але про це поговоримо якось іншим разом. А сьогодні хочемо поспілкуватися про рятівників планети — сумок з тканини. Вони виручають нас у нелегкі моменти, а ще зберігають ґрунт, води від непотрібного поліетилену. Чому такі сумки ідеально підходять для боротьби з Армагеддоном, скільки в середньому життєвий цикл її та чи справді вона екологічна — усе це намагатимемося дослідити у нашій сьогоднішній статті.

Допомогти довкіллю можна хоч зараз

«І яким бісом еко-сумка допоможе мені справитися з кінцем світу?» — запитаєте ви. Перш за все, вона допоможе запобігти йому. Адже давно не секрет, що з такими темпами, як ми споживаємо, а потім викидаємо, отримані ресурси планета проживе не довго. Потрібно щось з цим робити. Ось і приходять на допомогу подібні сумки. Як вони допомагають? Та хоча би тим, що, проносивши шопер рік, знаєте стільки зекономите поліетиленових кульків на касах?

Ще одним способом подовжити життя Землі хоч на трішки — пафосно показати на касі свій протест проти теперішньої системи. Тим самим продемонструвати, що шкідливих матеріалів (поліетилену) ви не потребуєте. Можливо, колись ми дійдемо до того, що сумка-шопер — це не просто модний атрибут, це вже вимога сучасності.

Крім того, взявши з собою сумку з тканини, ви будете мотивувати оточення до дій та заохочувати до міркування щодо майбутнього. А якщо подібна сумка ще й буде з сильним, потужним написом, то все — сплеск емоцій гарантований. Наприклад, можна знайти або ж самому написати провокаційну фразу, типу «Не забирайте життя у моїх нащадків, носіть з собою шопер».

Проведений час з сумкою — безцінний

Звичайно, скільки проживе сумка з тканини залежить тільки від вас. Проте можна сказати, що це як мінімум 4 сезони. Тобто, рік ви приходите з сумкою. Однозначно, можна й довше! Це не означає, що мине рік і потрібно швиденько викидати у смітник. Зовсім інакша повинна бути ситуація (ми ж наче за екологію?) — носити шопер до самого кінця, поки на нього вже без сліз не можна буде глянути.

А от наші сумки-шопери можуть прослужити довгенько. Чому? Та тому що вони виготовлені з міцної тканини — габардину або канвасу. «І що реально, мені не потрібно буде купувати новий екземпляр через декілька місяців?» — виникає запитання. Так, і це нормально для речі, яка створена на совість. Не забуваймо, що у закордонних країнах взагалі немає такого поняття, як «розвести» покупця. Тому ми в NU SHO теж намагаємося робити тільки якісні речі. 

Чи справді екологічні еко-сумки?

Щоб зрозуміти, чи дійсно такі екологічні сумки підходять для вас. Спробуйте розрахувати скільки витрачаєте грошей на покупки поліетиленових кульків: середня кількість походів в магазин помножити на вартість одного пакета, а потім усе це помножте на 12 місяців. Ось вам і вийде потрібна сума. Якщо взяти до уваги, що шопер коштує в середньому від 200 до 350 гривень, то така сумка може окупитися вже через рік (якщо не швидше).

Отож, задумаймося про майбутнє нашої планети, як будуть справлятися з екологічними проблемами наші нащадки та скільки шкоди ми вже принесли довкіллю. Щоб стати на шлях виправлення, пропонуємо купити шопер у нас. Адже міцність та надійність сумок від NU SHO дасть змогу проходити немалий проміжок часу. А це значить, що можливо ваш потенційний кульок не потрапить в океан і не засмутить морських жителів. Що ж, поспішайте, ми вже зачекалися.

Блог Блог Блог Блог

Підпишись на наші новини

Ви зможете отримувати інформацію про найновіші надходження та оновлення асортименту

Ваше повідомлення успішно відправлено!